יום הולדת לראש העיר? המתנ"סים יותר חשובים

17/07/2016
חדשות מקומיות


ראש העיר איציק ברוורמן "שכח" מיום ההולדת שלו, וערך היום סיור בקייטנות המתנ"סים ברחבי העיר.

החברים של ראש העיר דאגו כמובן היום לברך ולחגוג לו את יום ההולדת, אבל לברוורמן הייתה היום גם עבודה אמיתית. תקוה'לה תחגוג עם ראש העיר במדור סוף השבוע ביום שישי הקרוב בפורטל פ"ת, ובינתיים קצת פרטים על הקייטנות.

ב"קייטנת בית מרקו", שהיא קייטנת אתגרים המנוהלת ע"י אבי משה, קיימו לאורך כל הקייטנה פעילות אתגרית שכוללת פעילות בעיר ומחוצה לה (לונה פארק, פארק אתגרי בעכו, סיור בנמל אשדוד ועוד). היום התקיים יום אתגרי בשטח, סדנאות ODT בה משלבים עבודה קבוצתית לצורך עמידה במשימות. הילדים נהנו מפעילות ספורטיבית מאתגרת, טיפוס על חבלים, אומגה, אפיית פיתות ועוד.

במתנ"ס נפלאות, בניהולה של צפנת יפת התקיים היום "יום חובק עולם" ובו שפע של הפעלות הקשורות למדינות בעולם. כך למשל הכינו היום הילדים אוריגמי (יפן), פעילות קומיקס (ארה"ב), תרגילי קפוארה (מברזיל) ועוד.

במתנ"ס שערים בניהולה של מלכה שלמה הפתיעו הילדים את ראש העיר ומיד עם כניסתו שרו לו שירי יום הולדת... במהלך היום נהנו הילדים ממסיבת אוזניות וצפו בהצגה "אביר הניקיון", וזאת במסגרת הטמעת נושא הפרדת הפסולת, כחלק מפעילות מחלקת מחזור והפרדה של מנהל שפ"ע.

ראש העיר מסייר בקייטנות במהלך הקיץ ומבקר את הילדים בקייטנות השונות ברחבי העיר. השנה נפתחו כ-90 קייטנות במתנ"סים ובאגף הספורט. בימים אלו נפתחת הרשמה למחזור שני ברוב הקייטנות בעיר. בקייטנת בית מרקו אף נפתח מחזור שלישי.

קייטנת על גלגלים של מתנ"ס אחדות בניהולה של גילה חממי, ביקרה היום ב"מרכז המבקרים יפו", מרכז המספר את סיפורה של יפו, מיום הקמתה ועד היום. הילדים (כ-200 ילדים בכיתות א'-ו'), צפו בסרט אורקולי, התבוננו במיצגים הקשורים להווי של יפו, החיים ביפו בתקופות השונות וקינחו את היום בשיט מהנה במיוחד בנמל יפו. בנוסף לפעילות השוטפת המהנה, ביקרו הילדים בשלושה מוזיאונים נוספים במהלך הקייטנה על מנת להעשיר אותה בפעילות חינוכית-ערכית. הילדים ביקרו במכון ויצמן, במרכז רבין וכעת במרכז מבקרים יפו.

לחדשות נוספות בפ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...