יום הולדת בקצב הבוזוקי לניסים קלדרון

25/04/2015
תקוה'לה

בגלל ימי הזיכרון לנספים בשואה ובמערכות ישראל, נדחו עד תחילת חגיגות יום העצמאות ה-67 של מדינת ישראל חגיגות יום הולדתו ה-71 של היסטוריון הפועל פ"ת ניסים קלדרון. חגיגות שהגיעו לשיאן בהפתעה שהכינו לו ילדיו במופע של הזמרת היווניה גליקריה, שנערך השבוע במועדון ה"זאפה" ברמת החייל.

בשיא הערב המדליק בו שרה גליקריה בליווי להקת הנגנים בראשם חיים רומנו ממיטב שיריה, הגיעה הזמרת לשולחן בו ישב ורקד ניסים קלדרון עם רעייתו זהבה והזמר שלומי שבת, והקדישה ליום הולדתו את השיר "שבחי ירושלים" לקול תשואות הקהל הרב שהשתתף ב"חפלה" היוונית.

גליקריה שרה לכבודו של ניסים קלדרון

אם חשבתם שכך יסיים ההיסטוריון את חגיגות יום הולדתו, אז טעיתם בגדול. היום לפני משחק קבוצתו האהובה הפועל פ"ת בקרב התחתית נגד הפועל עכו, הזמין את משפחתו הענפה  שהגיעה מחיפה ומפ"ת, לארוחה כיד המלך במסעדת הדגים "דרבי בר" במרינה בהרצליה, ובין מנות הסלטים הבלתי נגמרים, הבירות והיין שנשפכו כמים ודגי הים המיוחדים ל"דרבי בר", התרגש עד דמעות מיודענו ניסים קלדרון, מברכות יום הולדת שהקריאו לו הנכדות שני, נועה עמית והנכד גל.

ארוחה כיד המלך במסעדת "דרבי בר דגים"

כאן הסתיימו חגיגות יום הולדתו בקצב הבוזוקי של ניסים קלדרון. הימים השמחים קיבלו תפנית חדה לאחר הארוחה המכובדת. בעת שחתן יום ההולדת החליף את מדי החג במדי מלחמת ההישרדות של קבוצתו האהודה הפועל פ"ת, התקווה הייתה שהקבוצה לה נתן את מיטב שנותיו מהיום בו נולד, לא תאכזב ותשבית לו ולאוהדי הפועל פ"ת את השמחה. אך היושב במרומים חשב אחרת והפועל שוב הפסידה בדרך לירידה לליגה השנייה, במשחק משפיל ומעליב כל אוהד לבוש כחול.

אוכלים ושבעים

"פורטל פ"ת נטו" פנה להיסטוריון הפועל פ"ת ניסים קלדרון וביקש את תגובתו למשחק הנרפה שהשבית לו את החגיגה הפרטית: "אם נגזר עלינו לרדת, נרד בראש מושפל, אך עם גאווה גדולה שנולדנו למשפחת הפועל פ"ת. יחד עם זאת, הגיע הזמן לגרש ומייד את לגיון הזרים, שאין לו שום זיקה למועדון, שגם לא מעניין אותו אם נרד או לא נרד, העיקר שהוא יקבל את שכרו בזמן. הגיע העת להתחיל במלאכת הבנייה מחדש של האימפריה, שמשך דורות שלמים נשענה על תוצרת "כחול לבן" - תוצרת מחלקת הנוער. מחלקה שהיה לי הכבוד והעונג להיות שייך אליה בעבר, עד שהחלו לשחרר שחקנים שחינכתי לאהבת סמל האיש והמגל".

כדורגלני העבר קוזושווילי ובוליקן מאוכזבים יחד עם קלדרון מתצוגת הנפל של קבוצתם

קלדרון הוסיף: "בהזדמנות זו אני רוצה להודות למשפחתי האהובה מקטן ועד גדול, ולחברי הרבים שעמלו על עיצוב ברכות ליום הולדתי באתרי הפייסבוק והעיתונים. תודה על כל מה שנתתם".

מזל טוב להיסטוריון ולהתראות בשנה הבאה בהפועל פ"ת הבנויה.

תמונות נוספות מהחגיגות:

שלומי שבת וגליקריה שרים להיסטוריון

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...