יום האשה הבינלאומי בפתח תקוה

21/02/2016
חדשות

יום האשה הבינלאומי, יתקיים ביום שלישי 8.3.16 בשעה 19.00 בהיכל הספורט ברחוב אמסטרדם. ביום זה מציינים את המאבק למען שוויון זכויות לנשים ואת מאבקן של נשים לצדק, לשלום ולקידמה.

האירוע, בהנחיית שרון איילון, יתחיל בשעה 19.00 כאשר בשטח ההתכנסות, יוגש כיבוד קל, מתחמי פינוק ודוכני מכירה (ביגוד, תשיטים וקוסמטיקה). במתחמי הפינוק ייהנו הנשים מעיצוב גבות, סטיילינג אישי, סדנת איפור, טיפולי פנים, קליעת צמות, קוסמטיקה ועוד.

בהמשך יתקיים ריקוד זומבה בשיתוף הקהל עם המדריכה טלי ברגר, הופעה של הבדרנית הדר לוי, מייקאובר לנשים מהקהל ופאנל נשים מובילות מדיה שצוחקות ומדברות על ה כ ל ! בפאנל תשתתפנה אילנה ששון, דנית גרינברג, רונית יודקביץ', רונית זיגלשטיין, דבורה נתיב והדר לוי.

בהמשך תתקיים תצוגת אופנה של המעצבות ליאן פישביין, גבירה וולקוביץ, מיכאלה סנדלר ודפנה לוינסון.

האירוע ביוזמת והפקת אגף אירועים בראשות רון כץ ובניהולה של אלה איגלר, מתקיים למען נשות העיר. ראש העיר איציק ברוורמן: "יום האשה הבינלאומי הוא הזדמנות לומר לכל הנשים באשר הן- יישר כוח ותודה! מעמדן של הנשים בחברה הולך ומתחזק וכיום אנו רואים יותר נשים מובילות בתפקידים בכירים בכל ענפי המשק. אני מברך על מגמה זו ומאחל לכל הנשים – המשך עשייה והצלחה בכל". 

עו"ד רון כץ, ראש אגף אירועים: "אני שמח וגאה לייצר מסורת נוספת של אגף האירועים בדמות אירוע עירוני מרכזי ומיוחד לכבוד יום האשה. בחרנו לציין את יום האשה מתוך הכרת תודה לנשות העיר פתח תקוה על עשייתן ותרומתן לכל תחומי החיים".

הכניסה ללא תשלום אך מספר המקומות מוגבל, ולכן הכניסה מותנית בהרשמה מראש. להרשמה יש לפנות לאגף אירועים, סיגל רפאלי 03-9053182, sigalr@ptikva.org.il

הכניסה מגיל 18.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...