יוזמה חדשה לשיתוף פעולה בתחום הנדל"ן בפ"ת

12/07/2014
חדשות

יש קסם באוויר, משהו חדש וטוב קורה בעיר פתח-תקוה – גם בתחום הנדל"ן.

בימים האחרונים מתבשל מהלך להקמת  איגוד מתווכים העירוני הראשון בארץ מסוגו: 'איגוד המתווכים פתח-תקוה'. אומנם לא רבים יודעים עדיין מהי המשמעות של איגוד ייחודי שכזה ולצורך מה להקימו.

לפיכך, השבוע התקיים המפגש הראשון של יוזמי הרעיון. המפגש היה מרתק ומרגש, והשתתפו מיטב הנציגויות של המשרדים המובילים בעיר, אשר עובדים בשיתוף פעולה מאז ומתמיד. במפגש התחולל סיעור מוחות מרתק ומעצים, שרק חידד את הצורך בהתארגנות שכזו.

על הפרק עמדו מספר נושאים בוערים, כגון: אגרת מס שילוט, תעריפי פרסום במקומונים השונים בעיר ובאתרי אינטרנט, ושיתופי פעולה בין מתווכים. בישיבה עלו רעיונות מקסימים לפתרון, וגם מספר נושאים חדשים וחשובים שדורשים התייחסות כמו: יצירת יריד דירות יד שניה בעיר לרווחת התושבים, הקמת מקומון בנושא דירות לפרסום של מתווכים בתפוצה כוללת של 75.000 בתי אב בעיר ועוד.

על האירוח והכיבוד העשיר היה אחראי שי הס (ישראנט), ואורח הכבוד היה רועי חיניץ - מנכ"ל איגוד המתווכים. כמו כן השתתפו: אורלי דביר - קווין, שי כהן צדק - קווין, פיני רבהון - רימקס עוצמה, טליה מעוז - אל הנכס,סנה - אל הנכס, אסתי ג'ובני - ג'ובני יזמות ונדל"ן, אילנה טנא - תלתן נדל"ן, בן ציון לוי - אוצר הנדל"ן, דני שיטרית - תיווך המושבה, חלי ממן - אל הנכס, אלי בנימיני - בנימיני נכסים, מישל שוורץ - הביתה, רואי בן חמו - פסגת הנדל"ן, נפתלי רדא - רדא נכסים, ליאור איצקוביץ - אנגלו סכסון,בן משה מנשה - אם בי אם אקסקלוסיב, נפתלי בר נתן - אם בי אם אקסקלוסיב, אורי שבקה - ישראנט, גיא - ישראנט, טלי סורני - ישראנט, יהודה דילבסקי - תיווך 100, אילן מהצרי – תיווך 100, אילה אביראש - במבי.

את המפגש הבא יארח בן ציון לוי ביום שני 14.07.14 בשעה 12:00, במשרדי 'אוצר הנדל״ן' - טרומפלדור 26, פ"ת. במפגש ידונו בין היתר בנושאים הבאים: מינוי יו"ר לאיגוד, מינוי צוות פעולה לבחינת הקמת מקומון, מינוי צוות פעולה לבניית הקוד האתי של הארגון, מינוי צוות שת"פ והגדרת ייחוד לאיגוד.

כל מתווך/משרד תיווך בפ"ת שמעוניין לקבל עדכונים ופרטים נוספים - מוזמן להצטרף לקבוצת הפייסבוק, שנקראת 'שיתופי פעולה נדלן פתח תקווה', המונה אך ורק מתווכים שעובדים בעיר פתח-תקוה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...