יוזמה חדשה: "יצאת צדיק" למען בעלי החיים

31/07/2016
חדשות


מיזם 100 יוצא ביוזמה ייחודית וחשובה - "יצאת צדיק!" כשיתוף פעולה בין הציבור למשטרה למען בע"ח.

מדור חדש ומיוחד (בנוסף ל'מלשינון' נגד נוטשים) למען אנשי המשטרה בשטח: "יצאת צדיק!" של מיזם 100.

מהיום, אנשי 'מיזם 100' מרחיבים את היקף פעילותם וקוראים לכל תושבי ישראל לדווח להם גם על קצינים/שוטרים/מתנדבים במשטרה, אשר טיפלו ברצינות ובמסירות בקריאתכם אודות עבירות צער בעלי חיים (ואם אפשר, רצוי לצרף גם את תמונת השוטר).

שוטרים ושוטרות שהצילו בעלי חיים

מדי חודש, המיזם יפרסם תעודת הוקרה "יצאת צדיק!" מהציבור, ובנוסף לפרסום הצוות יגיש את התעודה בצירוף מכתב רשמי גם לידי מפקד תחנת המשטרה בבקשה שיתויקו בתיקו האישי של אותו שוטר/ת.

בתעודות שבהן השוטרים גם הצליחו להציל חיי בע"ח או/ו להגיב מהר ולעצור חשודים בהתעללות - יועברו התעודה והמכתב גם לידי לשכת מפכ"ל וכלי התקשורת.

התעודה והמכתב הרשמי יפורסמו בלוגו עמותת "פתח תקווה אוהבת חיות" ו"מיזם 100" שפועל ברמה ארצית ובחסות העמותה. כמובן שגם אנשי כיבוי והצלה + וטרינרים עירוניים ופקחים מהעירייה וממשרד החקלאות יזכו לככב במדור עם קבלת דיווחים חיוביים.

דיווחים יש להעביר בהודעה פרטית לדף הפייסבוק של 'מיזם 100' עד אשר יושק מוקד טלפוני.

מקים 'מיזם 100', תושב פתח תקווה, הפעיל החברתי שלומי צ'צ'קס:" מהלך זה מיוחד בישראל ואינו רק "נחמד ויפה", אלא בעל משמעות עצומה הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך, ויכול בהחלט להוביל שינוי ולחזק את שיתוף הפעולה בין הציבור למשטרה למען רווחת בע"ח!"

שלומי צ'צ'קס

לדברי צ'צ'קס המשמעויות והחשיבות למדור זה:

* המדור מהווה מקור הזדהות לכל השוטרים האחרים להתייחס לקריאות אזרחים כפי שהתייחס אותו שוטר שנבחר להוקרת הציבור.

* המדור יעורר מוטיבציה ויעודד שוטרים להתייחס ברצינות לקריאות בגין עבירות צער בעלי חיים בידיעתם כמה שזה חשוב לציבור וכמה הציבור יודע להעריך זאת בפומבי!

* בעוד שהציבור בישראל לא יודע להעריך את עבודת השוטרים אשר מסכנים את עצמם ועובדים מסביב לשעון, אז כעת הם יראו שישנו ציבור גדול שכן יודע להעריך ובגדול שוטרים הראויים לכך, ולכן הציבור מצפה לטיפול משטרתי רציני בדיווחי עבירות צער בעלי חיים.

* חיזוק שיתוף הפעולה בין הציבור למשטרה למען רווחת בעלי החיים, והובלת שינוי שסופו הגברת האכיפה ומיגור תופעת ההתעללות בבע"ח בישראל.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...