יובל שרף תחגוג את ראש השנה ביוון

17/09/2014
תקוה'לה

יובל שרף ההריונית תחגוג את ראש השנה עם בן זוגה שלומי שבן – באיי יוון.

השחקנית יובל שרף, שהיא גם הפרזנטורית של הקניון הגדול וקניון סירקין בפ"ת, הצטלמה השבוע לקמפיין החגים של קניוני עופר לרגל השקת מבצע מתנות ב-20 ש"ח. שרף, הנמצאת בשבועות הראשונים להריון סיפרה על הסט שהיא מרגישה כבר טוב יותר...לאחר ניתוח האפנדיציט, ועוד גילתה שהחלה מתנזרת מאלכוהול וסיגריות, ומקווה כי תחושות הגועל מריח הסיגריות יישארו גם לאחר ההיריון.

לשאלות הסקרנים על סט הצילום סיפרה יובל כי חתונת השנה של ה-BFF נינה הייתה מרגשת ומקסימה, כמו הכלה עצמה. יובל הוסיפה וסיפרה כי לצערה הרב לא רקדה בחתונה כי היה לה קצת קשה, אך זה כייף גדול לעבור יחד עם החברה הכי טובה את ההיריון הראשון ולחלוק את החוויות המשותפות לשתיהן.

יובל שרף. צילום: דודי חסון

לצילומים שנערכו בבית מגורים בתל-אביב, הובאו חלק מהפריטים שמשתתפים במבצע, ויובל שהתלהבה מהפריטים גילתה התעניינות רבה ואמרה שמתנות חג וחגים בכלל הם אישיו מבחינתה, אך השנה הרגישו צורך היא ובן זוגה המוסיקאי שלומי שבן, לחגוג בשקט ביוון ולנוח מהאירועים האחרונים.

לדבריה: "תמיד אני מקפידה על מתנות לחג וחשוב לי שמקבל המתנה ייהנה ממשהו שהוא לא היה קונה לעצמו. השנה בגלל שאחגוג את החג ביוון, אשקיע יותר במתנות כפיצוי על כך שלא אהיה...."

ולנו לא נשאר אלא לאחל ליובל חג שמח ושיהיה בשעה טובה...

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...