יהורם גאון ותערוכת צילומים נעלו את חודש איכות הסביבה

13/06/2016
חדשות


תחרות צילומים "כי האדם עץ השדה" והופעת הזמר יהורם גאון נעלו את אירועי חודש איכות הסביבה בפ"ת.

האירוע המרשים התקיים ביום ראשון ה-5.6.16 בהיכל התרבות במעמד ראש העיר איציק ברוורמן, ראשת האגף לאיכות הסביבה אורנה דוידאי, סגן רה"ע וראש מינהל התרבות איתי שונשיין, מנהלי האגפים, אורחים וחובבי צילום מהעיר והסביבה.

יהורם גאון

עו"ד אורנה דוידאי ראשת האגף לאיכות הסביבה סיפרה כי מטרת התחרות הייתה לעורר את תשומת הלב לעצי העיר שמעבר להיותם חשובים לנוף העירוני, הם בעלי חשיבות רבה בשמירה על איכות האוויר ואיכות הסביבה (סינון מזהמים, קליטת פחמן דו חמצני ועוד).

כ-80 צילומים נשלחו לתחרות הצילומים שבסופה הוחלט על שלושה זוכים: במקום הראשון זכתה שרה בן ציון שצילמה את עצי הברוש והברכיכיטון באזור עין גנים-צומת סירקין, במקום השני זכתה הילה אורנה אלאור שצילמה את עצי הזית ברחוב יהוד, ובמקום השלישי זכה שמעון לבקוביץ' שצילם את עצי הדקל ברחוב סוטין. כל אחד מהזוכים זכה בפרס כספי. ועדת השיפוט שהורכבה מנציגי אגף איכות הסביבה, האגף לאמנויות פלסטיות, מינהל הנדסה, אגף גנים ונוף ולשכת הדובר, סיפרה כי התחרות הייתה צמודה.

"כי האדם עץ השדה"

בסיום התחרות התקיימה בהיכל הופעה מלהיבה ומרגשת של יהורם גאון ששר ממיטב שירי ארץ ישראל היפים ובכך נעל את אירועי חודש איכות הסביבה.

התחרות והאירוע הופקו על ידי האגף לאיכות הסביבה, אגף גנים ונוף, האגף לאמנויות פלסטיות-מינהל התרבות ומינהל הנדסה.

התערוכה תוצג במהלך חודש יולי בבניין העירייה, בגלריית הקומה השנייה (קומת ההנהלה).

(צילומים: לשכת דובר העירייה)

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...