ייאוש בראש הזהב

25/04/2016
חדשות


מבול שערים הערב בליגה הלאומית, אך דווקא הפועל פ"ת לא הצליחה לכבוש, סיימה בתיקו מול אשדוד, התרחקה מאוד מליגת העל ופינתה את הדשא לבני יהודה והפועל ת"א שהחל מהעונה הקרובה יעלימו כנראה באופן סופי את המועדון הכחול.

כשחמישה מחזורים בלבד נותרו לסיום העונה בליגה הלאומית בכדורגל, ידעה הערב הפועל פתח תקווה כי היא חייבת לנצח בכל המשחקים שנותרו לה כדי להותיר סיכוי להעפיל לליגת העל. הערב ארחו חניכיו של פליקס נעים את מועדון ספורט אשדוד שמוליכה את הטבלה והגיעה היום לראש הזהב עם בקבוקי השמפניה (זה כשר?) כדי לחגוג באופן רשמי את העפלתה לליגת העל.

כחול עצוב

נעים הציב בהרכב הפותח לאחר תקופה ארוכה את ליאור אסולין, כשיתר החלוצים ממתינים על הספסל. האורחים החזיקו בפתיחה קצת יותר בכדור, אך למעט המצבים הגיעו דווקא המלאבסים, שחסרו רגל מסיימת למצבים שסידר אסולין. מהצד השני השוער אוראל כהן עשה את מעט העבודה שהייתה לו על הצד הטוב ביותר. אקורד הסיום של המחצית היה שייך לבן מלכה שבעיטה שלו מקו ה-16 חמקה בסמוך לחיבורי הקורות. 0-0 במחצית.

המחצית השנייה התנהלה באופן דומה, כשגם כניסתם של אז'ובל, קונסטנטינוס ואקסברד לא מגבירה את המחץ. אוראל כהן המשיך לגלות יציבות בין הקורות ומנע מאשדוד לכבוש, כשפ"ת מסיימת משחק עם רשת נקייה לאחר זמן רב - אך זוהי נחמת עניים. 0-0 בסיום, שמגדיל את הפער מהמקום השני ל-6 נקודות.

בשבוע הבא באותו יום ובאותה שעה (2.5.16, יום שני  19:10) תצא הפועל פ"ת למשחק חוץ מול הפועל אשקלון, כשכל תוצאה פרט לניצחון תשלח את השחקנים לחוף הים ואת האוהדים לדכאון עמוק.

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

הנזק נעשה וטוב לפחות שנשארים בליגה!
אhן כבר את מי להאשים. הנזק הכבד נעשה במשך שנים על ידי גורמים שעשו ממון על חשבון הצלחת המועדון המפואר. המבין יבין במי מדובר. בצע כסף על חשבון הרס המועדון. הנהלות למינהם שכאילו רצו בהצלחת המועדון, אך היתגלה שהם דאגו לכיסם הפרטי ונעלמו והשאירו את המועדון מפורק לחלוטין. עד שהמועדון היגיע לשפל. קיבוץ נדבות כדי לישרוד כול עונה. זה ניקרה שוד של שנים שאף אחד לא שם לב איך המועדון נהרס. ועוד חוצפה שאותם גורמים לנזק ולהרס המועדון באים למשחקי הקבוצה. בושה וחרפה..אך אני מאמין שעוד יבוא היום ונחזור למרכז המפה. בלי נוכלים. כואב מאוד לכולנו ולכול אלה שדירדרו את הפועל..לא תיראו ברכה.
יחיאל תרם כחול 47 שנה - 26/04/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...