ט"ו שבט 2017 בפ"ת

06/02/2017
חדשות


לקראת ט"ו בשבט, חג האילנות, יתקיימו בעיר פתח תקווה מגוון פעילויות - קבלו את רשימת האירועים.

ביום רביעי ה-8.2.17 בשעות אחר הצהריים, יתקיים אירוע שתילה לילדי פרלמנט הילדים, ליד בריכות החורף בשכונת אם המושבות. הפעילות משותפת למרכז לחינוך סביבתי - אגף איכות הסביבה, יחד עם אגף הנוער.

ביום שני ה-13.2.17 בשעות הצהריים יתקיים אירוע שתילת עצים ליד נחל שילה, בשיתוף כ-30 "נאמני הסביבה" של המרכז לחינוך סביבתי, תלמידי י'-י"א מכל בתי הספר בעיר. הפעילות משותפת למרכז לחינוך סביבתי יחד עם אגף חינוך על יסודי.

נטיעות בגן דיה בשנה שעברה (צילום: לשכת דובר העירייה)

ראש העיר איציק ברוורמן ונבחרי הציבור יטעו שתילים יחד עם ילדי איילה וגן אוהבים מרחוב תפוצות ישראל, ביום שישי ה-10.2.17 בשעה 8:30 בבוקר.

עוד יתקיימו במתנ"סים השונים פעילויות לט"ו בשבט, לדוגמא:

במתנ"ס אחדות תתקיים סדנה להכנת עציצים מדלעות נוי, בתאריך ה-13.2 בשעה 17:30, בשיתוף אגף איכות הסביבה.

במתנ"ס עמישב הצגה לילדים "האורן שלא שמח בחלקו", של תיאטרון רגעי קסם, בדגש על קיימות ואיכות הסביבה. האירוע יתקיים ב-15.2 בשעה 17:30. במתנ"ס נפלאות הצגה לילדים "העץ של ציפי" של תיאטרון אופק הפקות, יום ראשון 12.2 בשעה 17:00, לגילאי 7-3. פרטים במתנ"סים ובמרכזים.

אורנה דוידאי, ראש האגף לאיכות הסביבה: "אני רואה חשיבות רבה לנטיעת עצים בעיר, תרומתם לסינון מזהמים, מתן צל והפחתת הטמפרטורה ב-4 מעלות, המשפיעים באופן ישיר על סביבה בריאה יותר. קורס נאמני עצים שפתחנו בעיר והוא הראשון בארץ מוכיח כי המוני המשתתפים רואים גם הם את החשיבות בנטיעת עצים ובשמירה על הקיימות ואיכות הסביבה". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...