ט"ו בשבט בתכנית התפתחות אישית ומעורבות חברתית

20/01/2019
איכות חיים


במסגרת התוכנית "התפתחות אישית ומעורבות חברתית" מדריכים וחונכים תלמידי כיתות י' את תלמידי השכבה הצעירה בבתי הספר היסודיים.

השבוע, לקראת ט"ו בשבט, הנחו תלמידי קבוצת 'נוער בסביבה' של האגף לאיכות הסביבה בהובלת ארתור דיגלו, את התלמידים הצעירים, כיצד להכין שתילים מבקבוקים ממוחזרים ושקיות ריחניות.

בגינה הקהילתית בעין גנים עמלו התלמידים יחד עם תושבי השכונה על טיפוחה לקראת אירועי החג המתוכננים במקום. בבי"ס אמיר נערכו משחקי חצר בליווי ובהובלת תלמידי התיכון הפעילים במהלך כל השנה בצהרון, ותלמידי תנועת הנוער שחקים של המשטרה בהובלת רס"מ אסף בנו, צלחו את טבילת האש הראשונה בהרצאה בפני תלמידי כיתות ו' בבית ספר שמעוני בנושא ערכים, התנדבות ומשטרה.

הגב' איילה רצון מנהלת צהרון מקפ"ת בבי"ס אמיר ציינה כי הילדים הצעירים מחכים לתלמידים הבוגרים המהווים כאח גדול עבורם ושמחים על הפעילות המשותפת.

רס"מ אסף בנו גאה בחניכי התנועה ורואה את תהליך ההתפתחות האישית של כל אחד ואחת מהם ומציין כי המעורבות הקהילתית הופכת משמעותית.

אלה זילברמן מנהלת המחלקה ל"התפתחות אישית ומעורבות חברתית" באגף החינוך העל יסודי, מברכת על שיתופי הפעולה עם הגורמים בקהילה ובטוחה כי כל הצדדים יוצאים נתרמים ונשכרים מהשתתפותם כחלק מהתוכנית.

(התמונות באדיבות עיריית פ"ת)

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...