טרנדים וטיפים לשדרוג חדרי הילדים

29/09/2014
חדשות

התקופה שלקראת החורף מתאימה לשדרוג חדרי הילדים בבית. אנו מביאים לכם עדכונים לגבי הטרנדים החדשים בשוק, וגם כמה טיפים ועצות.

המעצב הראשי של רהיטי דורון - ניצן הורוביץ: "שימוש זהה ברהיטים בעזרת צבעוניות שונה, מקבל מראה חדש ועדכני. רהיטי הבית ממשיכים להתבהר, גם בחורף הנוכחי. הצבעים השולטים הם גווני השמנת והלבן לצד גווני האפור. באופן כללי, הבסיס הבהיר של רהיטים מהווה פלטפורמה מצוינת לבחירת כל שילוב צבעוני שיהיה דומיננטי בחדרי הילדים. כך ניתן בקלות לשנות ולהתאים את אביזרי החדר כדי לקבל צבעוניות שונה, באמצעות החלפת מצעי המיטה, כיסא, שטיח, וילונות, מנורת השולחן וכדומה".

צילום: אורלי שניידר

הורוביץ גם מנדב מספר טיפים ועצות נוספות:

שילובי צבעים

הצבעים שישתלבו בחדר עם הגוונים  העכשוויים, הם ורוד וסגול לבנות וכחול וירוק חד לבנים. שילוב גוונים חיים אחרים המהווים ניגודיות לאפרוריות בחדר, תוך זריקות צבע רעננות יעשו את ההבדל ויכניסו חיים וצבע לחדר.

אביזרים משלימים

אביזרי חדר הילדים הינם האמירה האישית של הילד ויכולתו לתת אופי שונה לחדר. שימוש נכון בצבעוניות משלימה כמו מדבקות קיר, מתלים, קופסאות אחסון וכריות נוי, יכולים לשנות את מראה החדר, לתת לו אופי שונה ומתאים לכל ילד.

התחדשות החדר ומיון האביזרים

דרך נוספת לחידוש החדר היא לפנות כל מה שניתן: אביזרים שאינם מתאימים לגיל הילד, מה שהתיישן / התבלה או סתם מיצה עצמו ולא מתאים יותר לצבעוניות החדשה. לא להתבייש לפנות מהחדר את מה שהפך למיותר... ניתן לתרום / לאחסן לילד הבא. ככה יהיה יותר מקום בחלל ובאופן כללי פחות זה יותר. ככל שהחדר פחות עמוס כך הוא יותר נעים לעין.

קירות החדר

מדבקות קיר הן האופציה המובילה היום לשילוב צבעוניות בחדר. אופציה נוספת לשדרוג החדר היא הוספת תמונות או טפטים למיניהם. כדאי לרתום את הילדים לצייר תמונות אישיות, צילומים ממוסגרים - בדרך זו הקירות לא נשארים ריקים וערומים ומאפשרים לילד להביע עצמו ולהיות מעורב בעיצוב חדרו.

לסיכום מציין הורוביץ: "כמובן שאסור לשכוח לשפר את המובן מאליו עליו אנו ממליצים תמיד: שימוש נכון בתאורה הטבעית הנכנסת לחדר, התאמת הכיסא ליד שולחן הילדים בצורה ארגונומית מתאימה, שמירה על חללי המשחק בחדר, ויצירת מקום לעידוד קריאת ספרים".

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...