טקס הוקרה ופרידה מרונית זכאי

23/09/2017
חדשות


השבוע התקיים טקס פרידה מרונית זכאי יו"ר צוות עיר ומפקחת על החינוך היסודי הממלכתי בעיר.

גב' רונית זכאי, אשר מונתה לפני מספר ימים למפקחת המחוז, שימשה כמפקחת בעיר במהלך חמש השנים האחרונות.

צילום: זאב שטרן

במהלך שנות עבודתה קידמה חדשנות ויזמות חינוכית בעיר ועמדה בראש צוות בינמקצועי הכולל את כל אגפי החינוך בעיר. שבוע החינוך העירוני שהונהג בשנים האחרונות היה אף הוא פרי עבודה מאומצת של כלל אנשי צוות עיר, בהנהגתה.

במהלך הטקס, בו נכחו כמאה איש וכללו את בני משפחתה של רונית, ברכו ראש העיר איציק ברוורמן, רמי הופנברג סמנכ"ל חינוך וקהילה ומנהל מינהל החינוך, מרב טמיר מנהלת אגף השפ"ח וכן נציגי משרד החינוך - שוש נגר המחמ"דית ורחל חסון המפקחת על החינוך העל יסודי, אשר תעמוד בראש צוות עיר החל משנה זו.

הדוברים כולם העלו על נס את מקצועיותה של רונית ואת מחויבותה העצומה לקידום מערכת החינוך בעיר. סיגלית הלל יאראק מנהלת אגף חינוך יסודי, אשר עבדה עם רונית בשנים אלה הנחתה את הטקס שהתקיים בבי"ס חיים חפר, ובמהלכו הוענק לרונית ע"י ראש העיר וסמנכ"ל חינוך וקהילה, שי מתנת הרשות המקומית – קולאז' תמונות המכיל נקודות ציון משמעותיות בדרכה המקצועית של רונית בעיר וכן קלסר מעוטר עם דברי ברכה  .

את הטקס הנעימו תזמורת חליליות של הקונסרבטוריון העירוני, מקהלות בתי הספר עין גנים ויסודות ולהקת המחול של בי"ס מעוף. רונית סיימה את הטקס בדברים מרגשים ובהם ציינה את העונג הגדול שנפל בחלקה לעבוד בעיר הרואה בחינוך את עיקר העיקרים. רונית הודתה לבני משפחתה ולהוריה תוך כדי השמעת השיר "שתלתם ניגונים בי אבי ואמי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...