טקס ההשפלה השנתי

20/12/2016
חדשות


לרשימת הקבוצות שהשפילו את הפועל פ"ת בגביע המדינה הצטרפה היום מכבי צור שלום מליגה א', שהביסה ללא כל קושי 3:1 את הקבוצה המסכנה ממלאבס.

מכבי צור שלום מליגה א' צפון אירחה היום בצהריים את הפועל פ"ת מהליגה הלאומית במסגרת סיבוב ז' בגביע המדינה בכדורגל. המשחק התקיים במגרש צר המידות בקריית ביאליק, לעיני כמאתיים צופים, כמחציתם עשו את הדרך הארוכה מאם המושבות.

לאחר פתיחת עונה חלשה, שתי הקבוצות מגיעות בתקופה טובה יחסית, לאחר שני ניצחונות ליגה רצופים לכל אחת מהן. ברוך סער, היועץ המקצועי של הפועל פ"ת, הוא גם מנהל בית הספר לכדורגל של מכבי צור שלום. גם ירון הוכנבוים אמור להכיר את קבוצות הצפון, אך נראה כי הפועל פ"ת לא הגיעה מוכנה למשחק הזה.

מחכים למשיח

המקומיים שלטו לכל אורך המחצית הראשונה ובדקה ה-24 אף עלו ליתרון משער של אלירן אלקובי בבעיטה מתוך הרחבה. בדקה ה-40 חוסר תיאום בין אבי איבגי לדין אקפי, והאחרון נוגח לשערו הוא. 2:0 לצור שלום במחצית.

למחצית השנייה הפועל פ"ת עלתה מעט יותר נחושה, אבל גם בה המצבים היו בצד השני. בדקה ה-68 נכבש השער השלישי לזכות המקומיים לאחר כדור קרן ונגיחה של בן סירי פנימה. בהמשך יכלו המארחים לכבוש עוד מספר שערים, אך לא ניצלו את ההזדמנויות. בתוספת הזמן מתן בלטקסה כבוש מקרוב בנגיחה, אבל זה אפילו לא המתיק את הגלולה – 3:1 לצור שלום בסיום, תוצאה שמקפחת את המקומיים מבחינת יחסי הכוחות האמיתיים שהיו היום במגרש.

צור שלום מעפילה לשלב הבא, ומצטרפת לרשימה הכוללת בין היתר את הפועל הרצליה, מעלות תרשיחא, אסי גלבוע, בית"ר באר שבע, בית"ר שמשון, ועוד רבות וטובות, שהפכו בשני העשורים האחרונים לסינדרלות על גבו של השטיח הכחול מפתח תקווה.

בתום המשחק הביעו האוהדים הכחולים את מחאתם על השפל המקצועי והניהולי שאליו הגיע המועדון בשנים האחרונות, שפל שכל פעם שובר שיאים חדשים של בושה וחרפה.

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

הפתעה לא. תוצאה ידועה מראש
תחברו את הפזל ותבינו. ההנהלה מוכרת אותנו האוהדים בנזיד של עדשים. עושים מה שהם רוצים עם כול מיניי הסכמים. המשחק הזה לא הפתעה המשחק הזה יתכן שסוכם. ותנחשו לבד. ממשיכים להתעלל בקהל אלפי האוהדים המסורים. גלנט אם משעמם לך תחפש תחביב אחר. פה זה הפועל פ"ת לעד ...
יחיאל תרם 50 שנה דם כחול - 20/12/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...