טיפים לעיצוב ובחירת שילובי צבעים בחדר האמבטיה

26/11/2014
חדשות

"בחירת עיצוב ושילובי צבעים נכונה לחלל הרחצה, הינה חיונית, תורמת רבות ומשפיעה על האווירה, האנרגיה ומצב הרוח שלנו, משום שכולנו מתחילים את היום ומסיימים אותו בחלל חדר הרחצה", אומרת פרח לוי - מעצבת הפנים ומנהלת סניף בני ברק של רשת באטיו, המתמחה בעיצוב וייצור ריהוט לחדרי הרחצה.

לוי מוסיפה: "מחקרים רבים מצביעים על חשיבות הנושא ומדגישים כי גוונים בהירים מקרינים רוגע, שלווה ואפילו שקט ולעומתם הגוונים הכהים מקרינים אפרוריות, עצבות ואף ניכור. עוד עולה כי הצבעוניות הבהירה מרחיבה את החלל בעוד שבחירה בצבעוניות כהה מקטינה את החלל באופן ניכר".

צילום: אסף לוי

בחירת הצבעים הינו דבר אישי ופרטני המשדר את העדפותיו של המשתמש, תוך התייחסות לתאורה הטבעית, גודל החלל והרצון להדגשת אזורים מסוימים בחלל. לכל חלל אופי ייחודי ובהתאם לכך, נבחר את גווניו וחומריו.

פרח לוי, מעצבת פנים ומנהלת סניף באטיו בבני ברק, ממליצה:

1. שימוש בגוונים קרים על בסיס כחול, טורקיז תכלת וכדומה, יספקו תחושת רעננות, ניקיון וזרימה בחלל הרחצה. שילוב נכון עם גווני הקרם, הבז' והגוונים החומים למיניהם, יצרו הרמוניה נעימה ותחושת רוגע למשתמש.

2. הצבעים החמים כמו אדום, כתום וגוונים חומים יספקו תחושת חמימות, ובאופן טבעי ישולבו עם חומרים טבעיים כגון אבן, עץ ועוד.

3. הגוונים הכהים, על בסיס שחור ואפור, יספקו תחושת יוקרה והדר. שילוב נכון של תאורה ובחירת אביזרים מתאימה ישדרו את הייחודיות האישית.

4. חשוב להבין כי לצבעים ולגוונים יש השפעה על תחושת המרחב והשפעה על גודלו של החלל בהיבט ויזואלי, ולכן מומלץ לבחור על פי גודל החלל - לחללים קטנים נתאים גוונים בהירים, ואילו לחללים גדולים ניתן לשלב את הכהים.

5. את החותם האישי של כל אחד, ניתן לממש בהוספת אקססוריז מיוחדים כמו פס קישוט מיוחד וצבעוני, או אביזרים  צבעוניים ומעניינים שאותם ניתן להחליף ולשנות בעלויות מזעריות, וכך לייצר שינוי בחלל ולהתאימו מחדש.

צילום: אסף לוי

רשת באטיו, נפתחה לאחרונה ופתחה את סניף הדגל הראשון שלה, ברח' הלח"י 27 בבני ברק והסניף השני ברחוב האצ"ל 1, באזור התעשייה החדש של ראשל"צ. הרשת מעצבת ומייצרת ארונות לחדרי אמבטיה בהתאמה אישית ומציעה ללקוחותיה מגוון אפשרויות אין סופיות הכוללות בחירת חומרים, צבעים, סגנונות, ומידות. הרשת פונה ללקוחות פרימיום, המעוניינים במוצרים  איכותיים  בהתאמה אישית לצד שירות איכותי המעניק פתרונות כוללים לחדרי הרחצה, כולל התאמת מראה, כיור, משטח עליון, ברז, מקלחון ואביזרים נלווים.

צילום: אסף לוי

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...