טיפים לחימום הבית

04/11/2014
חדשות

מנתוני חברת ברימאג דיגיטל אייג', המייבאת ומשווקת מכשירי חימום של המותג Graetz: "שוק האקלים מגלגל כ-200 מיליון שקלים בשנה (ללא מזגנים), מתוכו כשני שליש הם מוצרי חימום לחורף, כאשר כמותית מפזרי חום מובילים במכירות ובערכים כספיים ורדיאטורים מובילים במכירות".

מכשירי החמום הביתיים הינם מאוד פונקציונלים ומתחלקים ל-3 תתי קטגוריות:

1. מפזרי חום - המיועדים לחדרים וחללים קטנים - מיועדים לחמם במהירות חדר בעל שטח קטן.

2. מקרני חום ותנורי ספירלה - מיועדים לחדרים גדולים וחללים רחבים כסלון הבית. יכולת פיזור, הקרנת והפצת החום של מכשירים אלו הינה גדולה יחסית. המכשירים מתאפיינים בעיצוב מודרני, מתוך מטרה להשתלב בחלל בו הם נמצאים וניתן למצוא אותם בצבעים שונים ובמגוון עיצובים. מכשירים אלו הינם חדשים יחסית והשימוש בהם החל בשנים האחרונות. השימוש במקרן חום קראמי החל לפני כ-5 שנים ובמפזרי חום קראמיים לפני כ-3 שנים.

3. רדיאטורים – מכשירי הרדיאטור הינם מאוד בטיחותיים וככאלה הינם מיועדים בעיקר לחדרי ילדים ותינוקות. לדברי מור מוסקוביץ, מנהל מותגי Graetz, LG ו-Braun בחברת ברימאג דיגיטל אייג': "בתחום הרדיאטורים הצרכנים  מוכנים להוציא יותר כסף ולהשקיע במוצר הנחשב כבטיחותי, בשל היות המכשירים מיועדים לחדרי הילדים והתינוקות ועל אלו לא חוסכים, הם גם אלו שהכי זקוקים לחימום הביתי".

(צילום: יחצ חו"ל)

עוד מציין מוסקוביץ: "שוק מכשירי החימום מתאפיין בשמרנות רבה ואינו מציג חידושים מידי עונה, בניגוד לשוק המזגנים או מוצרי צריכה חשמליים אחרים, המיועדים לצרכן הביתי לאורך רוב חודשי השנה או כולה".

"מסתבר", אומר מוסקוביץ, "כי הצרכן הביתי אינו מעוניין להוציא סכומים גבוהים על מכשיר חימום חשמלי, בו עושים שימוש רק כחודשיים שלושה בשנה. עולם הרדיאטורים הנו חריג בקטגוריה ונוהג אחרת ושם הצרכן מוכן להוציא יותר כסף, בשל היותו מיועד לחדרי ילדים ותינוקות, שם הבטיחות חשובה ביותר ושם לא חוסכים".

טיפים לחימום הבית - באדיבות חברת Graetz:

כיום יש שפע של דרכים לחמם את הבית. להלן מספר טיפים לדרך המהירה והיעילה לשמירה על חום הבית:

* בטיחות מעל הכל! בחרו במכשיר שאינו מסוכן לילדים ולבע"ח ובעל תו תקן.

* תחילה, יש לבדוק את פתחי הבית (דלתות, איטום חלונות) -  בידוד יכול לחסוך עד 30% מהוצאות החימום!

* הטמפרטורה המומלצת לחימום הבית הנה 22 מעלות.

* תתחילו לבשל - לבישול אפקט חימום טבעי.

* הכניסו שטיחים לבית - מוסיף לעיצוב וגם עוזר בשמירה על חום הבית.

* התאימו את מכשיר חימום לייעודו: חדר ילדים, סלון, מקלחת. לכל חלל מתאים אמצעי חימום אחר.

* אמינות - מכשיר חימום טוב צריך לשמש כמה שנים לפחות. בדקו אמינות ואחריות של המוצר.

* הרדיאטור הוא אמצעי החימום המומלץ ביותר לחדרי ילדים ותינוקות. גם בטיחותי וגם אינו מייבש את האוויר.

שיהיה חורף חם ונעים...

שתף ב-

תגובות

עדיף קמינים ממפזר חום
מפזר חום הוא מפזר כסף כי הוא צורך הרבה מאוד חשמל. קמינים הם גם מחממים באופן בריא יותר את חלל החדר, ידידותיים לסביבה וגם כלל לא צורכים חשמל במקרים מסויימים. יש דגמים רבים של קמינים אפשר להתרשם http://rafimatalon.co.il
חני - 06/11/2014
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...