טיפים לבחירת שיש למטבח בצורה נכונה

23/04/2020
צרכנות


כשאנחנו בונים מטבח חדש, בין אם זה בבית חדש ובין אם זה בבית קיים שאנחנו משפצים, הרי שיש לא מעט פרטים ודברים שאנחנו צריכים להתייחס אליהם ולתכנן אותם. המטבח הוא אחד החללים החשובים ביותר בבית ואין ספק שהוא החדר המושקע ביותר, בין אם זה מבחינת הזמן שאנחנו משקיעים בתכנון ובין אם זה מבחינת התקציב שאנחנו מקצים לכך.

התכנון של המטבח והפרטים אליהם אנחנו צריכים להתייחס, מתייחסים בין היתר, למבנה המטבח, לסגנון ולעיצוב שלו, וכמובן לפרטים השונים שאנחנו אמורים להרכיב בו בסופו של דבר, החל מארונות וכלה באריחי קרמיקה, ריצוף, מוצרי חשמל שנצטרך לקנות ולהציב במקום ועוד. אין ספק שאחד הפריטים החשובים ביותר הוא שיש.

שיש למטבח הוא אחד החלקים הכי משמעותיים בתכנון ובעיצוב המטבח שלנו. הן בגלל שהוא תופס מקום נרחב והן בגלל שהוא מאוד משמעותי בתהליך העבודה שלנו במטבח. על כן, אנחנו נשקיע זמן משמעותי בבחירת שיש מתאים עבורנו, בין אם זה מבחינת הסגנון והעיצוב ובין אם זה מבחינת המאפיינים והמפרט שלו, על מנת שהוא ישרת אותנו זמן רב ונוכל לעבוד עליו בצורה טובה.

צריך לומר, עם השנים אנחנו יכולים למצוא דוגמאות של שיש למטבח קטלוג של חברות, או מתוך דוגמאות של בעלי מקצוע עצמאיים שעוסקים בתחום. בכל מקרה, לא משנה ממי והיכן אנחנו מבקשים לרכוש שיש, עלינו לעשות את זה בצורה נכונה, מתוך הבנה שהוא אמור לשרת אותנו במשך שנים רבות ולא נוכל להחליף אותו, אלא אם נחליף את כל המטבח.

לכן, יצרנו עבורכם רשימה של מספר טיפים לרכישת שיש למטבח. מן הסתם, כל אחד יכול לקבוע את סדר העדיפויות שלו ולהחליט כיצד הוא מתייחס לטיפים השונים שמוצגים כאן.

כיצד בוחרים שיש למטבח

טיפ ראשון – תבחנו את השיש על פי המפרט שלו. לפני הסגנון ולפני העיצוב או כל דבר אחר, בראש ובראשונה השיש צריך לשרת אתכם על מנת שתוכלו לעבוד עליו בצורה טובה, נוחה ולאורך זמן. לכן חשוב לוודא שהוא עמיד, חזק, לא נשחק ונשרט בקלות, שניתן לשמור עליו כפי שהוא לאורך שנים, וכן שהתחזוקה שלו פשוטה ונוחה.

טיפ שני – תבחנו את העיצוב של השיש במבנה הכללי של המטבח. היום ישנם כלים שונים שמאפשרים לראות כיצד המטבח נראה עוד לפני שאנחנו בונים אותו, ישנם כלים שמאפשרים לנו להחליט טוב יותר איזה סגנון ועיצוב של שיש יכול להתאים לנו. תשתמשו בכלים אלו בשביל לקבל החלטה.

טיפ שלישי – תבחנו היטב את גודל השטח בו תרצו להתקין את השיש. אין טעם להתקין בכל מקום ומצד שני, מוטב שלא יהיו אזורים ריקים, חסרים. מן הסתם, אתם צריכים לקחת בחשבון שבחלק מהאזורים יותקנו משטחי אחסון, משטחי עבודה ואולי אפילו תרצו לשלב משטחים מסוגים נוספים ולא רק שיש.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...