טיפים ועצות לתכנון חדר האמבטיה

07/04/2015
חדשות


חדר האמבטיה נחשב כיום לאחד החללים החשובים והמעוצבים בבית. לקראת הקיץ מומלץ לרענן את החדר האינטימי והשימושי ביותר בבית.

יורם ברנשטיין, מנכ"ל רשת באטיו, מעניק טיפים לתכנון חלל הרחצה בבית, תוך שימוש בטכניקות עבודה חדשות, טכנולוגית מתקדמות ושילוב חומרים מיוחדים.

ברנשטיין: "בימי הקיץ החמים אנו מעוניינים לקבל בחלל הרחצה מראה נקי, המחבר בין ניקיון ורעננות, היוצר תחושת עיצוב מושקע בסגנון מינימליסטי ותחושת "Fresh", שהעין עדיין לא התרגלה אליו. להשגת מראה זה, משלבים משטחים מחומרים שונים עם חיבורים סמויים ומעטים ככל האפשר".

צילום: עודד סמדר

דוגמא לשילוב בחומרים וטכנולוגיה מתקדמת בעיצוב ארון האמבטיה – הוא ארון אמבטיה בו המשטח מיוצר מחומר kerrock הנראה ומרגיש כמו אבן, אבל למעשה הוא משטח אקריליק, המבוסס על הרכב של פולימר אקרילי ואלומיניום הידרוקסיד, הבטוחים  לבני אדם ולסביבה כולה. ה- kerrock ניתן לעיבוד במגוון רחב של דרכים וניתן לעצבו לכל צורה, צבע ואף להגיע לדרגות שקיפות שונות. החומר משדר מראה יוקרתי, עמיד מאוד בפני פגיעות, שריטות וכתמים, ולא פחות חשוב - קל לניקוי.

באטיו לקחה את הkerrock -  צעד אחד קדימה ושילבה אותו בשיטה ייחודית בחדר הרחצה על ארון האמבטיה כמשטח אינטגראלי עם כיור בשיטת הוואקום פורמינג (vacuum forming). שיטת הוואקום פורמינג, היא שיפור טכנולוגי שהושאל מתחומים אחרים אל חלל הרחצה. שימוש בטכנולוגיה זו מאפשרת למעשה חימום של החומר (משטח הרחצה) עד לטמפרטורה המאפשרת גמישות החומר, הנחתו על תבנית כיור שנוצרה במבנה מיוחד, והכנסתם למכונת וואקום. טכנולוגיות אלו יוצרות מבנה ללא חיבורים או דבקים, כך מתקבל כיור אינטגראלי עם משטח הרחצה ביחידה אחת.

שילוב חומרים חדשניים ועיצוב במראה מינימליסטי, תוך התייחסות מרבית לפרקטיקה יום יומית, מהווים קו מנחה למותג באטיו.

צילום: עודד סמדר

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...