טיפול בהלם

10/09/2014
חדשות

במסגרת המשחק הראשון בשלב רבע גמר גביע הטוטו בכדורגל הובסה הערב הפועל פ"ת ע"י האלופה מכבי ת"א 6:0.

בשני העשורים האחרונים התרגלו אוהדי הפועל פ"ת שהקבוצה שלהם 'עושה במכנסיים' בכל פעם שהיא מגיעה לבלומפילד, גם בעונות שבהן היא היתה בחלק העליון של הטבלה. עובדה זו לא הפריע למאמן המלאבסים עידן בראון להציב מול מועדון המאה מיליון ש"ח של מיץ' גולדהאר הרכב נאיבי, הכולל שני שחקני הגנה שהרזומה שלהם עד היום כלל בעיקר את הליגה השניה לנוער. הציניקנים יגידו שזהו גם הרזומה של עידן בראון בעצמו, אבל אפשר להסתכל על התמונה גם אחרת: אולי עידן ידע שגם להרכב המלא שלו (המשקף שכר שחקנים של כמיליון דולר בלבד, והנמוך מחלק מקבוצות הליגה הלאומית) אין סיכוי לצאת בשלום מהמשחק הזה, ולכן העדיף לא לסכן את בריאותם של כמה משחקניו, וזאת כדי להגיע במצב אופטימלי למשחק הליגה בשבת מול רעננה.

מצב אופטימלי? מוקדם לומר מה תהיה ההשפעה של התבוסה היום על ההמשך ועל הבטחון של השחקנים, וקצת מפחיד לחשוב מה יקרה בעוד שבועיים וחצי מול 30,000 צופים ב'סמי עופר', ואולם נותר רק לקוות שהערב הזה יישכח במהרה, משום שבעוד יומיים וחצי הצבא הכחול רוצה לחגוג בנתניה 3 נקודות.

כפורטל מקומי השומר על כבודו של הספורט המקומי, ומתוך רצון לשמור על כבוד השחקנים ממלאבס, ביום כזה מיותר לציין כל פרט עובדתי נוסף על המשחק, כגון הרכבים, כובשים, טעויות וכדומה, אך אי אפשר שלא לציין את מאות האוהדים הנפלאים שעשו דרכם לבלומפילד, ונשמעו לאורך לא מעט דקות הרבה יותר מאלפי אוהדי הפרוות, הג'יפים והרולקסים של הקבוצה המקומית.

אפשר להתנחם בכך שזה קרה גם לברזיל הגדולה, ואפילו במונדיאל. משחק הגומלין בשבוע הבא באיצטדיון ראש הזהב הופך למעשה לעוד משחק אימון, ואת גביע הטוטו תחזור הפועל פ"ת להניף אולי רק בעונה הבאה.

ייאמר שוב - אין להפיל את התיק על אף אחד. גם להרכב החזק ביותר של הפועל פ"ת, בכושרו הטוב ביותר, אין מה לחפש אפילו מול ההרכב השני של מכבי ת"א. ביום שבת מתחיל הדבר האמיתי – ופורטל פ"ת יכין אתכם בימים הקרובים לעונה החדשה, ובמהלך כל העונה מובטחות הרבה הפתעות.

נקודת האור. הקהל של הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...