טיפולים אסתטיים לעיצוב וחיטוב הגוף

25/03/2021
בריאות ובטיחות


עיצוב וחיטוב הגוף הוא כבר לא משהו שקורה רק בין כותלי חדר הכושר, באמצעות שגרת ספורט מתמידה ורצחנית. כיום ישנם טיפולים חדשניים, שמאפשרים להשיג מראה חטוב יותר באמצעות עיצוב של אזורים שונים בגוף. באמצעות הטיפולים הללו ניתן לבצע פירוק שומן בטני, הצרת ירכיים, הידוק זרועות, ואפילו ניתן להיפטר מהסנטר הכפול שמפריע כל כך. אז אם חלמתם להגיע למראה חטוב יותר ולעשות שינויים "קטנים" בגוף שיגרמו לכם להיראות ולהרגיש מצוין, כדאי לכם לשמוע עוד קצת על סוגי הטיפולים האלה, שיכולים לתת מענה לדרישות שלכם.

(פריפיק ברישיון)

מה הם הטיפולים המוצעים בשוק?

כיום ההיצע הוא נרחב ויש מגוון שיטות בהם ניתן לחטב את הגוף. בין השיטות הכי פופולאריות ויעילות נמצאות הקפאת שומן והמסת שומן, כאשר שתיהן עונות על הצורך להיפטר משומן עודף באזורים בעייתיים בגוף, שומן שלא מתאפשר להסרה בדרכים אחרות כמו תזונה מאוזנת וספורט. שתי השיטות הללו מתבצעות באמצעות טיפולים ע"י מטפל מוסמך בקליניקה, וברובם כוללים מספר פגישות, בהן מתבצעת סדרת הטיפולים שהותאמה למטופל לפי מצבו.
אם אתם מעוניינים באחת השיטות, תצטרכו להגיע לפגישת ייעוץ בקליניקה ולעבור כמה בדיקות בסיסיות, כדי לוודא שאתם מתאימים לעבור את כל אחד מהטיפולים הללו. בנוסף בפגישה הזאת תוכלו להסביר לרופא מה התוצאה שאתם מעוניינים להגיע אליה, ושם יותאם לכם סוג הטיפול וכמות הטיפולים עבורכם.

איך השיטות הללו עובדות?

הקפאת שומן והמסת שומן, הן שתי שיטות שמתבססות על תוצאות מחקר שבוצע בארצות הברית. במסגרת המחקר בחנו את נפח הלחיים בקרב ילדים שאוכלים קרטיבים, וגילו שעם הזמן נפח הלחיים שלהם ירד משמעותית. העובדה הזו הובילה אותם לחקור את השפעת שינויי הטמפרטורה על תאי השומן בגוף, ומכאן הם הבינו שבאמצעות שינויים אלו ניתן לפרק תאי שומן. חשוב לדעת שבשתי השיטות הטיפול מבצע גם הידוק של העור, ולכן לא משאיר אותו מתדלדל לאחר שנפח השומן יורד. פעולה זו היא בעצם פעולת החיטוב, כאשר פעולת העיצוב היא פירוק השומן עצמו.

למי השיטות הללו מתאימות?

חשוב להבין שהשיטות לא מחליפות ירידה במשקל והן נועדו רק כדי לענות על הצורך של פירוק שומן באזורים עיקשים. השיטה תתאים לאנשים שמרוצים באופן כללי ממשקל הגוף שלהם ורוצים רק לשפר אזורים מסוימים. כמו כן, מאוד מומלץ שאותו מטופל יעסוק בפעילות גופנית בסיסית וישמור על תזונה מאוזנת כדי למנוע הצטברות שומן עתידית באזור הטיפול.

הקפאת שומן

הקפאת שומן מתבצעת באמצעות הצמדת המכשיר לאזור הטיפול. במהלך הטיפול המכשיר יבצע פעולת  דמוי יניקה, שתחל קור בדרגות משתנות על שכבת השומן באותו אזור, עד לפירוק שלה. שכבת העור החיצונית תהיה מוגנת בחתיכת בד מיוחדת שנועדה לשמור על העור מפגיעות קור, כך שאין מה לחשוש. הטיפול עצמו נמשך רק 35 דקות ובמהלכו תוכלו לעסוק בטלפון, לגלוש באינטרנט ובעיקר להרגיש בנוח.

חשוב לדעת שלאחר הטיפול, הסרת השומן שפורק מהגוף מתבצעת באמצעות מערכת כלי הלימפה, היא נעזרת בחילוף החומרים הטבעי של הגוף כדי להיפטר מהשומן שפורק. תהליך זה לוקח בין מספר שבועות למספר חודשים, כאשר תוצאות חלקיות תוכלו לראות כבר לאחר 3-4 שבועות, ותוצאות סופיות יגיעו לאחר שישה חודשים מביצוע הטיפול האחרון.

המסת שומן

המסת שומן בדומה להקפאת שומן, מבצעת פירוק של תאי השומן בשינויי טמפרטורה, רק שבשיטה הזאת זה מתבצע על ידי חום. קיימות כיום מספר שיטות לביצוע המסת שומן ורובן לא פולשניות, מלבד שיטה אחת שנעזרת בצינורית דקיקה בשם קנולה, לשאיבת השומן המומס כבר במעמד הטיפול. בין השיטות קיימות הסרת שומן בלייזר / גלי רדיו / אולטרסאונד, או באמצעות זריקות לאזור הטיפול.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...