טורניר כדורגל בינלאומי בפ"ת

06/02/2014
חדשות

בזמן שברוסיה הולכות ונשלמות ההכנות לאולימפיאדת החורף, התנהל לו בשבוע האחרון בחורף הקייצי של פ"ת טורניר כדורגל בינלאומי, בהשתתפות הקבוצות המובילות של הכדורגל הרוסי והאוקראיני.

האצטדיון המקומי הוא זה שנבחר השנה לארח את טורניר "יונייטד סופרקאפ", בהשתתפות שתי קבוצות מרוסיה (צסק"א מוסקבה וזניט סנט-פטרסבורג), ושתיים מאוקראינה (שחטר דונייצק ומטאליסט חרקוב). הטורניר התקיים בשיטת ליגה בת סיבוב אחד – סה"כ שלושה משחקים לכל קבוצה).

הטורניר היווה הזדמנות מצויינת עבור העולים יוצאי חבר העמים לראות מקרוב את הקבוצות (ששלוש מהן שיחקו השנה בליגת האלופות) שהם אוהדים, אך גם עבור אוהדי הכדורגל בכלל ותושבי פ"ת בפרט, לצפות בשחקנים מהשורה הראשונה באירופה.

בסופו של דבר זכתה בטורניר הקבוצה האוקראינית שחטר דונייצק, שניצחה בכל שלושת משחקיה, אל אף שהיו די צמודים. הקבוצה ידועה בשנים האחרונות לחובבי כדורגל בזכות ריבוי הכדורגלנים הברזילאים המשחקים בשורותיה, וגם הפעם הם בלטו כשכבשו  ארבעה מתוך ששה השערים לזכות שחטר.

כמות הצופים הממוצעת בטורניר, שבו שפטו שופטים ישראלים בכירים, היתה כ-2,500 למשחק. הצופים בלטו בצבעוניות ובעידוד קולני לאורך כל המשחק, מה שהזכיר במעט את משחקי אליפות אירופה לנבחרות צעירות שהתקיימו בשנה שעברה בפ"ת.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...