טובים, אבל לא מספיק

17/01/2015
חדשות

מפגש הכדרוגל הכפול השבת בין מכבי פ"ת להפועל ב"ש הסתיים בניצחון אחד לכל צד. בבוקר ניצחו המלאבסים בליגה לנוער, בערב גמלו להם הדרומיים בליגת העל לבוגרים.

הקבוצה של רן בן שמעון, מעודדת מהניצחון הגדול בשבוע שעבר על המוליכה מקריית שמונה, וגם מההעפלה לשלב שמינית גמר הגביע באמצע השבוע, הגיעה כדי להפתיע גם את ב"ש, במסגרת המחזור ה-18 בליגת העל בכדורגל.

ההרכב הפותח של פ"ת: ניצן, אלו, דנינו, דימוב, הרצג, פסר, גרזיצ'יץ', יעקובוביץ', קבהא, שמש ומלמד. במחצית השנייה שותפו: גולדנברג, בן יאיר ופרץ.

השופט מנשה משיח הוציא את המשחק לדרך לעיני 5,500 צופים, שפרט לכמה בודדים שהגיעו מפ"ת, תמכו כולם בקבוצה המקומית.

כל הכבוד למי שהגיע מפ"ת (צילום: גור מיטלמן)

המחצית ראשונה החלה באגרסיביות מצד חניכיו של רן בן שמעון, שספגו 2 כרטיסים צהובים כבר בתוך 4 דקות משריקת הפתיחה. בדקה ה-17 הוגו המקומי ניצל הכנה מצויינת של ברדה וכבש – 1:0 למקומיים. מכבי פ"ת לא ויתרה ותקפה בניסיון להשוות. בדקה האחרונה של המחצית הראשונה נשארו המקומיים בעשרה שחקנים לאחר שסוארס הורחק בשל עבירה על עידן שמש. 1:0 במחצית לב"ש.

במחצית השנייה שלטו חניכיו של בן שמעון, שביצע שני חילופים כבר בתחילת המחצית, וניסו להשוות, אך ללא הצלחה. למרות הלחץ האופטי לא הגיעו המלאבסים למצבים של ממש. ההזדמנות הטובה ביותר לאורחים הייתה דווקא כשגל הראל המקומי כמעט וכבש שער עצמי. בדקה ה-86 פ"ת נותרה גם היא בעשרה שחקנים, לאחר שחגי דולדנברג ספג שני צהובים בתוך דקה (!) והורחק. עד לסיום מאור בוזגלו פגש פעמיים את המשקוף. 1:0 בסיום לב"ש.

קשה בב"ש (צילום: גור מיטלמן)

אכזבה למלאבסים, שלא הצליחו לנצל את היתרון המספרי, ולמרות שהיו לא פחות טובים לאורך כל המשחק – נוצחו. במחזור הבא תארח מכבי פ"ת את הפועל חיפה.

הבוקר ניצחה קבוצת הנוער של מכבי פ"ת את הפועל ב"ש 2:1 משערים של עומרי אזרן ומור חוזז, שכבש את שער הניצחון בדקה ה-93. הניצחון הדרמטי הזה הרחיק את הקבוצה של אלי עטואר מהאזור המסוכן, ובשבוע הבא היא תארח את נס ציונה, שנמצאת מתחת לקו האדום.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...