חנוכת פסל סביבתי לזכרו של סולומון איאל ז"ל

06/02/2018
חדשות


"הפסל הסביבתי 'גלגלי הזמן' הוא פרויקט מיוחד שנעשה בביה"ס לזכרו של תלמידנו האהוב סולומון איאל ז"ל, אשר קיפח את חייו בשנה שעברה בתאונת אופניים קשה", כך אמרה מנהלת תיכון טכנולוגי נעמ"ת בפ"ת איריס ויינשטיין.

חשיפת הפסל נערכה ביום ראשון 4/2/2018 במסגרת "יום לחיים" הנערך בביה"ס מידי שנה, במעמד משפחתו של סולומון ז"ל, מפקחי משרד החינוך, האגף לחינוך על יסודי בעירייה, מפקחי רשת חינוך נעמ"ת, הנהלת ביה"ס, צוות ביה"ס ותלמידים. 

הפסל תוכנן, עוצב ופוסל על ידי תלמיד כתה ט' – גיל אוחיון, בהדרכתן של איירין יעקב מחנכת כתה ט' ודליה מלאך רכזת מגמת אמנויות העיצוב, ובעזרתם של ציון אב הבית, עופר מדריך הכדורגל והמורה שרון לוי.

גיל, אשר עובד בחנות אופניים והנושא קרוב לליבו, הרים את הכפפה וגייס את חבריו בעיר (יקיר מאיר, ליעד שיפר ומרקו עובדיה) לאיסוף חלקי אופניים ישנים וחיבורם לכדי יצירת אמנות שעיקרה מסר חד משמעי: זמן חיינו הוא דבר יקר ערך שיש לשמרו מכל משמר – ובחרתם בחיים!

איריס, מנהלת התיכון: "בתאונה המחרידה בשנה שעברה איבדנו תלמיד וחבר, ותלמיד נוסף שלנו נפצע קשה מאוד. האירוע זעזע את כולנו, ומועצת התלמידים הגתה השנה את רעיון ההנצחה המרגש הזה, והטילה את המשימה על גיל".

עוד הוסיפה: "נמשיך לשמור על קשר עם משפחתו של סולומון ולהנציח את זכרו. אני קוראת לכל ההורים והתלמידים לזכור את קדושת החיים ולהיזהר כפל כפליים ברכיבה על אופניים חשמליים. כולי תקווה שלא נחווה עוד אירועים טראומתיים כאלה".

אחיו של סולומון סיים בשנה שעברה כיתה י"ב בבית הספר והוא לפני גיוס לצה"ל.

(התמונות באדיבות תיכון נעמ"ת)

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...