חנוכת מתנ"ס שמואל הנגיד

13/11/2017 | מאיר פרייליכמן
חדשות


הערב נחנך המתנ"ס החדש "שמואל הנגיד" שמיועד לשרת את תושבי שכונות כפר אברהם, חן הצפון ושיכון הפועל המזרחי.

לאירוע המכובד הגיעו מאות מתושבי השכונות, ששמחו מאד עם פתיחת המתנ"ס, שמציע חוגים מגוונים למבוגרים, נוער וילדים וכן קומת ספריה שתיפתח בחודשים הקרובים.

הרב הלוי, דעי, ברוורמן, כץ

את הטקס כיבדו בנוכחותם ראש העיר ויו"ר הנהלת מקפ"ת איציק ברוורמן, ממלא מקומו איציק דעי, הרב הראשי הרב מיכה הלוי, רב השכונה הרב אהוד סטופל, סגנית ראש העיר אורנה דוידאי, מנכלית מקפת לאה כץ, מנהל המתנ"ס משה סרור, סגן יו"ר הפורום הדתי לאומי עו״ד צביקה ושינגרד, מנכ"ל ה"גולה" עו"ד יונתן דובוב, אנשי האגף לתרבות יהודית, חברי מועצת העיר בהווה ובעבר ועוד.

הרב הלוי, ברוורמן ודעי קובעים מזוזה

ראש העיר ברוורמן בירך את תושבי השכונה וסיפר שהמתנ"ס החדש מצטרף לעוד מספר מתנסים שנחנכו בשבועות האחרונים ושעוד יחנכו בהמשך. הוא הדגיש את חשיבות המרכז הקהילתי כלב הפועם של השכונה ואיחל לצוות המתנ"ס בהצלחה.

איציק דעי סיפר על הדרך הארוכה להקמת המתנ"ס ועל הסיוע הצמוד של ראש העיר שליווה את הקמת המתנ"ס בשנים האחרונות. הרב הראשי דיבר על חשיבות היותו של המתנ"ס כאבן שואבת לתושבי השכונה ובעיקר לבני הנוער.

מנהל המתנ"ס סיפר על שיתוף הפעולה המבורך עם כל אגפי העירייה בראשות ראש העיר, החברה לפיתוח וחל"ד. הטקס הסתיים בקביעת מזוזה ובהופעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...