חנוכת בית הספר עוזי חיטמן

22/11/2016
חדשות מקומיות


ביום שלישי (15.11) נחנך באופן רשמי מבנה הקבע של בית הספר הממלכתי עוזי חיטמן בשכונת נווה גן בפתח תקווה.

בית הספר נבנה על פי תכנון ארכיטקטוני מרשים, חדשני ובסטנדרטים גבוהים. הוקמה בו מעבדת מדעים חדשנית, פינות למידה חוץ כיתתיות, אולפן רדיו וטלוויזיה, חדר מורים ובו פינות עבודה מצוידות לרווחת צוות המורים הגדול ומתוכננת גינה אקולוגית קהילתית.

באירוע הפתיחה נכחו ראש העיר איציק ברוורמן, הגב' איה חיטמן (אלמנתו של עוזי חיטמן), גב' סיגלית הלל יאראק ומפקחת בית הספר גב' רונית זכאי, משה ספקטור, בכירי מינהל הנדסה ומינהל החינוך, חברי ועד ההורים המרכזי, הורים, אורחים ותלמידים.


הטקס היה מרגש במיוחד. לאחר שנות נדודים ופעילות במבנים ארעיים, נחנך לראשונה בשכונת נווה גן בית ספר חדש. מחזור א' של בית הספר נכנס למבנה הקבע בכתה ה' ולמרות נדודיו, בית הספר מוביל פדגוגיה וחדשנות חינוכית. ערכי בית הספר והחדשנות הוצגו בטקס שהועבר גם בשידור חי דרך עמוד הפייסבוק של בית הספר להורים שלא נכחו במקום.

מנהלת בית הספר, רונית חנציס, הציגה את השתלשלות האירועים מיום הקמת בית הספר ועד להתמקמות במבנה הקבע. תלמידי בית הספר רקדו, המחיזו ושרו משירי עוזי חיטמן.

איה חיטמן נכחה והתרגשה מתלמידי בית הספר ושירתם. בדבריה סיפרה על אהבתו של עוזי לילדים וחיבורו לעיר פתח תקוה, בה גם עבד שנים רבות.

תלמידי בית הספר התרגשו מאד לפגוש את גב' חיטמן ששוחחה עם הילדים, שאלה אותם על עוזי חיטמן והתרגשה מהידע והאהבה שהפגינו התלמידים.

הנהגת הורי בית הספר בירכה את המנהלת, הצוות והנהלת העיר בראשות איציק ברוורמן והוקירה תודה על העבודה הקשה לאורך כל הדרך, המעברים וההתמקמות מחדש לאורך השנים עד היום.

(התמונות באדיבות לשכת דובר העירייה)

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...