חנויות חדשות בפ"ת

23/09/2014
חדשות

העיר פתח-תקוה לא ידעה זמן רב מתקפה כזו של ספורטאי טריאתלון כפי שהייתה בסופשבוע האחרון. הסיבה לעלייה לרגל - פתיחת חנות המתמחה בספורט מקצועי של המותג מיזונו יחד עם חגיגות לציון שנה להקמתה של קבוצת הטריאתלון .TRIHARD

חברת אטלנטיס, יבואנית מותגי הספורט המקצועיים, מהמובילים בעולם Mizuno (מיזונו), HEAD (הד) ו- K2 פותחת בימים אלו חנות חדשה, ברחוב שמשון 7 בקריית אריה, בעיר פ"ת. כ– 100 אצני הקבוצה הגיעו לאירוע שנערך בסניף החדש. האירוע כלל כיבוד בריאותי במיוחד, חשיפת הקולקציה החדשה לספורטאים לסתיו חורף 2015 והצטיידות לקראת העונה החדשה בקולקציות הביגוד וההנעלה של המותג.

החנות המשתרעת על שטח של כ-100 מ"ר, תעוצב כ"שופ אנד שופ" של המותגים ותכלול את המותגים Mizuno, HEAD  ו- K2 אשר יציעו מגוון רחב של בגדי ספורט, נעלי ספורט ואביזרים לנשים, גברים וילדים. החנות מיועדת גם לקהל המקצועי, לקבוצות ספורט שונות ולמדריכי כושר.

חנות אטלנטיס פרו. צילום: תומר פדר

בחנות החדשה מוצב מכשיר חדשני Precision Fit, פרי פיתוח של חברת מיזונו העולמית ותפקידו לספק מידע על מבנה כף הרגל. הנבדק עולה על המכשיר בכף רגל יחפה וחשופה והמכשיר מספק, לאחר סריקה האורכת מספר שניות, נתונים אודות מידת הרגל, רוחב כף הרגל, מבנה הקשת וכו'. נתונים אלו מאפשרים התאמה מרבית של נעל הספורט למשתמש.

לאחר מינגלינג שכלל סיפורי אימונים ותחרויות בינלאומיות, סיכמו איתי הירש מקים וראש הקבוצה ותום מרמרלי מאמן הקבוצה, את העונה החולפת. שניהם ציינו כי הם עצמם לא האמינו שתוך שנה הקבוצה תמנה למעלה מ- 100 ספורטאי טריאתלון פעילים ותהפוך לקבוצה הגדולה ביותר בארץ בתחום.

עדי ורטהיימר, מנהלת המותג מיזונו, ברכה את האורחים ואחלה להם שנה מוצלחת, מלאת הישגים וציינה שגאה בקבוצה שהצליחה במהלך העונה. מיד לאחר סיכום דבריה הרימו כוסית של יין לשנה טובה. 

עדי וורטהיימר (מימין) וקרין שחר. ציולם: תומר פדר

גם עופר הקניון הגדול פתח-תקוה מתחדש בימים אלה בשתי חנויות חדשות ובשלושה דוכנים חדשים, המצטרפות למגוון החנויות הרחב של הקניון. הרשתות שמצטרפות לתמהיל הרחב הן של איל מקיאג' – רשת חנויות האיפור וכן בי-גוד – רשת חנויות אופנת הלבשה והנעלה.

חנות האיפור איל מקיאג' - החנות כוללת את מגוון מוצרי איפור והטיפוח של המותג הידוע. בחנות ניתן לקבל ייעוץ אישי ממאפרות אישיות. החנות מצטרפת ל-28 סניפי הרשת אשר פרושים ברחבי הארץ. החנות משתרעת על שטח של 30 מ"ר ונמצאת בקומה התחתונה של הקניון.

חנות בי-גוד (B גוד) – בי-גוד הינה חברת אופנת קז'ואל יומיומי, המונה 10 סניפים וממשיכה להתפתח בכל רחבי הארץ. הרשת מעניקה חווית קנייה ומשווקת פריטים איכותיים במחירים נמוכים של מיטב המותגים. לרגל פתיחת החנות יצאה חנות ביגוד במבצע ועל כל קנייה מעל ל-30 ₪ מקבלים נעלי בית או מטריה במתנה, ובנוסף מקבלים כדורגל במתנה על כל קניית נעלי ספורט. החנות ממוקמת בקומה 1-, בצמוד לקפה ארומה, על שטח של 700 מ"ר.  

בנוסף לשתי החנויות החדשות, נפתחו בקניון שלושה דוכנים חדשים:

דוכן למכירת פרחי סבון ריחניים הממוקם בקומה האמצעית, ליד הכניסה מרח' ז'בוטינסקי.

דוכן מדבקות בו ניתן למצוא מדבקות מכל המינים, הסוגים והגדלים, הממוקם בקומת האמצע בצמוד לחנות גולף אנד קו.

דוכן של חברת HOT להחתמת מנויים ומצטרפים חדשים לשירותי החברה - ממוקם בקומה התחתונה מול חנות קסטרו.

בהצלחה ושנה טובה!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...