חמישה טיפים לניקוי יעיל של הבית

05/04/2021
סביבה וקיימות


כולם אוהבים את התחושה והאווירה בבית כשהוא נקי ובכדי שיתאפשר לכם לייעל את פעולת הניקיון כמו גם להשיג את התוצאה המיטבית, להלן מספר טיפים אשר יסייעו לכם במטרה:

(פריפיק ברישיון)

הקפדה על תחזוקה שוטפת
בכדי לא להגיע למצב בו אתם נאלצים להשקיע עבודה קשה וזמן רב בניקיון הבית, ההמלצה תהיה להקפיד על תחזוקה שוטפת באופן רציף. סיימתם לבשל? הקפידו לנקות את כתמי השמן מהשיש ומהגז – כידוע, אם הכתמים יתייבשו, הקושי להוריד את הכתמים יהיה גדול יותר.
סיימתם להתקלח? הקפידו לנקות את הרצפה ולנגב את ארונות האמבטיה.
הקפדה על תחזוקה שוטפת תמנע ממכם מצבים בהם תאלצו להשקיע עבודה קשה מדי בניקיון.

הכנת רשימה מסודרת
הכינו לעצמכם רשימה מסודרת הכוללת את כל הפעולות אותן אתם צריכים לבצע במסגרת ניקיון הבית. בצורה כזאת, לא תשכחו כלום – תוכלו לסמן כל פעולה אותה ביצעתם ובצורה כזאת, גם אם תחלקו את פעולות הניקיון ליומיים, תוכלו להבטיח שביצעתם את עבודת הניקיון בצורה המיטבית.  

שיטות סבתא
עם כל הכבוד לחומרי הניקוי, יש לא מעט שיטות סבתא, אשר בכוחן לסייע בניקוי איכותי של הבית בין השיטות הנפוצות: ניקוי אמבטיות וכיורים באמצעות חצי לימון ומלח.  ניקוי של התריסים באמצעות תערובת של חומץ ומים חמימים (יש לשים חצי – חצי), ניקוי האסלה באמצעות קולה – וכאמור, רשימת השיטות היא עוד ארוכה ומגוונת וחלק מהשיטות הינן יעילות במיוחד, כך שכל מה שאתם צריכים לעשות זה להכיר כמה שיותר שיטות ופשוט לדאוג ליישם אותן בפועל.

רכישת הציוד המתאים
בכדי לוודא שעבודת הניקיון תתבצע בצורה יסודית ומקיפה, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את חומרי הניקוי וציוד הניקיון – יש לוודא שאתם רוכשים חומרים ייעודיים לכל סוג של עבודת ניקיון נדרשת. יש לוודא שמדובר בחומרי ניקוי איכותיים מבית מותגים איכותיים בתחום. כמובן, שכדאי לדאוג גם לשאר הציוד: סמרטוטים, מטאטא, מגבים וכל אלמנט אחר אשר יסייע לכם לבצע את הניקיון הטוב ביותר.

שימוש בתדירות גבוהה בשואב אבק
בכדי להימנע ממצבים בהם יצטבר הרבה אבק באזורים שונים בבית, קיימת חשיבות גבוהה להקפיד ולשאוב אבק בכל פרק זמן קצר – בעיקר מהשטיחים ומהספות.
כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות של שואב האבק, חשוב לבחור את שואב האבק בתבונה – כיום, ניתן למצוא מגוון רחב של שואבי אבק, אשר חלקם מתבססים על טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות.
בהליך בחירת שואב האבק, חשוב לשים דגש על הטכנולוגיות, על התכונות של שואב האבק, על המותג אשר עומדת מאחוריו וכמובן, על נוחות השימוש בשואב אבק – המטרה היא כמובן ליהנות מבית נקי ולהשקיע מינימום של מאמץ בניקיון.

אם גם אתם מעוניינים בשואב אבק איכותי ומקצועי (אשר יוכל לסייע לכם להקל ולייעל עבורכם את עבודת הניקיון) - לפרטים ורכישה - https://www.universe.co.il/category/שואבי-אבק

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...