חלום שהתגשם: גם לפ"ת יש בית מלון

27/07/2016
חדשות


"שלום, אני רוצה להזמין חדר בפ"ת" – הייתם מאמינים שתשמעו את המשפט הזה? אם תרצו אין זו אגדה, ובעוד מספר שבועות גם לפתח תקווה יהיה בית מלון גדול וחדש. קבלו הצצה ראשונה ובלעדית למלון "פרימה לינק" באם המושבות.

"אנחנו אב המלונות באם המושבות", מספר לנו איתן יריב, מנכ"ל מלון "פרימה לינק" החדש בפ"ת. הכנות אחרונות וזהו – זה קורה. 138 שנים אחרי שיואל משה סלומון וחבריו ייסדו את המושבה הראשונה בישראל הוקם בעיר סוף סוף גם בית מלון גדול ומודרני.

למי ששהה על הירח בשנה האחרונה נספר כי בית המלון ממוקם ברחוב מוטה גור במתחם הקניון הגדול בעיר, בשטח ששוכרת רשת פרימה מחברת מליסרון. לרשת פרימה 12 מלונות ובימים אלה מוקמים עוד שניים. אחד בפתח תקווה והשני ברעננה – לשניהם אותו קונספט. מה זה אומר? מלון עסקי עירוני שמספק את כל השירותים הרלוונטיים, כגון: טלוויזיה אינטראקטיבית, טרקלין עסקים, ארוחת בוקר, מסעדה ובהמשך גם חדר כושר.

נכון, כבר לפני כמאה שנה היה בפ"ת מלון, ובמרוצת השנים הוקמו בה מספר אכסניות ומלוניות שחלקן פועל גם היום, אך זהו המלון הגדול והמשמעותי הראשון שהוקם בה מעולם, ואלו מכם שעדיין אוהבים להתבייש בה – עכשיו באמת שאין לכם שום סיבה.

השבוע קיימנו סיור במלון החדש, הכולל 120 חדרים מפוארים שנפרשים בשמונה קומות (שאר הקומות בבניין החדש יהיו קומות משרדים), וניתן להתרשם מהרמה הגבוהה בתמונות ובהדמיות. במלון יהיו גם חדרי אירועים ובית כנסת, והוא מיועד לשלושה קהלי יעד עיקריים: אנשי עסקים מחו"ל שמגיעים למרכזי התעשייה וההייטק בפ"ת והסביבה (פארק אזורים, קריית אריה, סגולה, פארק אפק וכו'), אוכלוסייה מחוץ לעיר שהגיע לצרוך שירותים רפואיים (המלון נמצא ממש מול מרכז רפואי רבין ומרכז שניידר), ותתפלאו, גם תושבי פ"ת הם קהל היעד של המלון. יריב מספר לנו כי כבר החלה התעניינות רבה, במיוחד בקרב תושבי שכונת נווה גן הסמוכה, לגבי עריכת אירועי שבת חתן, בר מצווה וכדומה במלון, כולל לינה של בני המשפחה והאורחים.

המלון יתחיל בהרצה מאמצע חודש אוגוסט, ממש בשבוע שבו יחול יום ההולדת של העיר (ט"ו באב), וכבר עכשיו ניתן להזמין חדרים לחודש ספטמבר ואילך.

כל מה שנותר לנו הוא לאחל בהצלחה, ולתושבי פתח תקווה – תתחדשו! 

שתף ב-

תגובות

ברוכים הבאים
מזל טוב ובהצלחה!
הלל גרנות - 27/07/2016
שתף ב שתף ב
אפשר להזמין? לא בדיוק.
התקשרנו, השארנו פרטים, ולא חזרו אלינו. כתבנו, ולא ענו....
סיאם אל - 29/07/2016
שתף ב שתף ב
קישור להזמנות
https://www.prima.co.il/prima-link-petah-tikva-hotel
הזמנות - 29/07/2016
שתף ב שתף ב
הלינק לא נפתח.....
אצלנו לפחות, לא בiPhone ולא בטבלט. מתנצלת אם אני טועה. שבת שלום
סיאם אל - 29/07/2016
שתף ב שתף ב
ב א ה' א ו " א שהחינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה .
מזל טוב בהצלחה שירבו אורחיכם כרימון גדול.
משה זילברברג - 31/08/2016
שתף ב שתף ב
צהצע יפתח פ"ת
בירור שבת חתן
אילנה מקמל - 10/09/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...