חכמים על פולנים

28/07/2017
חדשות


הפועל פתח תקווה הביסה במשחק אימון קבוצה פולנית במסגרת מחנה אימון בפולין.

הערב קיימה הקבוצה את משחק האימון הראשון שלה במחנה האימון בפולין, מול קבוצת פלונסק המקומית. כזכור הכחולים יצאו למחנה בהרכב מלא, הכולל 24 שחקנים וכמובן את כל אנשי הצוות המקצועי.

באדיבות דף הפייסבוק של הפועל פתח-תקוה

להבדיל מהעונה הקודמת השנה ברור לכולם כי כל דבר פרט לעליית ליגה ייחשב לכישלון, ובמועדון מקווים כי השנה הקהל יגיע למגרשים בהמוניו, במיוחד אם המו"מ עם עמותת האוהדים הכחולה יבשיל. המחנה נועד פרט לגיבוש גם כדי ל"הרביץ ציונות" בשחקנים, שספק אם חלקם לפחות מכירים את ההיסטוריה הזוהרת של המועדון.

היריבה היום, כפי שניתן להבין מהתוצאה (12-0 בסיום), היא לא בדיוק ברמה של לגיה ורשה, אבל לאחר ההפסדים בשלושת משחקי האימון בישראל, זה כנראה מה שהייתה צריכה הקבוצה ממלאבס כדי לקבל קצת ביטחון. הכובשים הבולטים במשחק היום: שלושער לאור ברוך, צמדים לנס זמיר, גל צרויה וטנגו הגיאורגי.

הקבוצה תחזור מהמחנה ביום חמישי, לאחר שגם ביום רביעי תקיים משחק אימון מול קבוצה מקומית, וייתכן שבתחילת השבוע ייערך משחק אימון נוסף.

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

זה נצחון למוטיבציה.רואים את זה.שקוף.אבל.אבל...
אבל כול הכבוד השחקנים נעו על המיגרש באופן יוצא מין הכלל. והחיליפו עמדות בצורה מדוייקת. וניצלו את מצבי ההבקעה. וזה מה שחשוב. מתחברים יפה. בהצלחה בליגה...
יחיאל תרם. 51 שנה כחול אמיתי - 31/07/2017
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...