חילופים במועצת העיר פ"ת

30/05/2016
חדשות


בעקבות הסכם הרוטציה בסיעת הבית היהודי, חבר המועצה אודי ויזנר פרש והוחלף במשה פלדמר. גם אבי בלושטיין הודיע על התפטרותו ויוחלף ביואלה רבינוביץ'.

לאחרונה פרסמנו כאן מספר כתבות וראיונות לסיכום חצי קדנציה, אך יש כאלה שהחצי הזה הוא השלם עבורם. אחד כזה הוא אודי ויזנר, שהגיש את מכתב ההתפטרות שלו, בהתאם להסכם הרוטציה שעליו הוא חתום. מי שנכנס במקומו הוא חבר המועצה החדש-ישן משה פלדמר.

ויזנר נפרד ממעריציו בדברי פרידה מרגשים בפייסבוק ובסרטון שהפיץ לסיום כהונתו. בין היתר, כתב ויזנר: "דווקא בימים אלו של פוליטיקה צינית ותועלתנית, אני רואה לעצמי חובה להתנהל ביושר ובסטנדרטים של אמון ויושרה לטובת הציבור ומפלגתי. לפני שנתיים וחצי נכנסתי לראשונה לפוליטיקה המקומית ולמועצת העיר פ"ת, מתוך רצון לתרום ולהוביל לשינוי ופיתוח העיר. לכל אורך הדרך, קבעתי לי כלל: למלא את שליחותי הציבורית "בדרך שלי". בנאמנות, שקיפות, חריצות ומסירות, יושר, אמינות, מקצוענות, בשוויון ועשיה למען הכלל. אני חש סיפוק גדול על עשייה רחבה ומשמעותית עבורכם. הן בתחומים עליהם הייתי מופקד ישירות והן במגוון התחומים בהם פעלנו כסיעה ובהם בנין העיר, שירותי דת וקהילה, חינוך, נוער ופנאי ועוד. הייתה לי זכות גדולה לשרת את תושבי העיר. אני מביט לאחור בסיפוק וגאווה על עשיה עניינית, שירותית, זמינות ודאגה לכל תושבי העיר מכל הגוונים, חלקי הציבור והשכונות. הייתי שמח להמשיך בעשייה, אולם אני פורש כאמור בשל הסכם רוטציה בסיעתי".

חבר מועצה נוסף בסיעת הבית היהודי בפתח תקווה, אבי בלושטיין, הודיע היום כי הוא מתפטר מחברותו במועצה, בעקבות אותו הסכם רוטציה. לאחר האישור בישיבת המועצה הקרובה בהמשך השבוע יוחלף בלושטיין ע"י שתי נשים (ברוטציה של שנה ורבע כל אחת) – תחילה יואלה רבינוביץ' ואח"כ צביה לבובי. אנחנו בעד, ולו רק בשביל להכפיל את כמות חברות המועצה בעיר.

לחדשות נוספות בפ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...