חיטוי וניקוי שבשגרה - מכונת שטיפה תעשייתית

06/05/2020
סביבה וקיימות


סדר וניקיון מאז ומעולם היו עקרונות חשובים ומרכזיים בחברה המודרנית, ניכר כי אנשים אוהבים להיות בחללים נקיים ומסודרים, אבל הם לא תמיד מודעים לאיכות הניקיון וההיגיינה השוררת סביבם. ישנם חללים שנראים מאוד נקיים, יש להם ריח נעים ומראה מסודר, אבל האם הם באמת נקיים, האם ההיגיינה בהם מספקת? משבר הקורונה אשר פקד את העולם כולו, חשף את הבטן הרכה של כולנו, חידד את דרישות הניקיון והעלה לסדר היום את הצורך של כולם לשים לב והרבה אלכוג'ל.

שנת 2020 תיזכר לנצח כשנת החיטוי, השנה בה למדנו על בשרנו ששמירה על ניקיון שומרת על הבריאות, שחדרים וחללים מזוהמים יכולים לעלות בחיים, שיש צורך בביצוע אקטיבי ואינטנסיבי של ניקיון ומכונת שטיפה תעשייתית או מיכל חיטוי, אינם מותרות והם הכרחיים בכל מקום.

הצורך בניקוי וחיטוי הגביר את המודעות בשימוש תדיר במכונות ניקיון כאלה ואחרות, ההבנה כי סבון ומים, שטיפה בלחץ והתזה של חומר חיטוי מעודן יכולים לעשות עבודה מצוינת הוביל לכך שכיום ניתן להשיג מכונת שטיפה תעשייתית במגוון רחב של גדלים ומחירים, כמובן תוך התאמה לצורך, לחללים ולמשטחים. ניתן למצוא מכלי התזה SprayWash לשימוש אישי באמצעות מים וטבליות חיטוי, מכלי ריסוס מתנפחים או חשמליים לחיטוי מקומי, מכשירי שטיפה בלחץ מים בשימוש ידני או מכונות רכובות למשטחים גדולים.

המציאות החדשה שנוצרה והנחיות משרד הבריאות יצרו מצב בו בנייני משרדים, קניונים, חנויות, מוסדות לימוד וכיתות ובעצם כל חלל בו מתקבצים או עוברים עשרות אנשים בכל יום, חייבים לדאוג לניקיון ולחיטוי החללים והמשטחים לאורך היום כולו. כך ששפע הדגמים מאפשר מתן מענה מדויק לכל צורך בחיטוי מקצועי ומהיר של כל סוגי המשטחים.

הצורך בחיטוי כללי הוביל גם גופים גדולים ואפילו עיריות לעשות שימוש במכונות שטיפה בקיטור וחיטוי בלחץ על מנת לעבור בנקודות מהותיות ברחבי הערים כגון תחנות אוטובוס וספסלים ציבוריים וסביר להניח שככל שיחזרו לשגרה יהיה צורך לבצע חיטוי גם בגני שעשועים, פארקים ומשטחים שונים בהם יתבצעו התקהלויות.

לצד מכונות שטיפה וניקוי בלחץ מים וקיטור המשמשות לחללים קטנים ובינוניים ניתן למצוא מכונת שטיפה תעשייתית מיוחדת לפרקטים, אולמות ספורט ורצפות עדינות, מכשיר נטול מברשות המאובזר במגב ייחודי העשוי מיקרופייבר המבצע איסוף ושטיפה גם יחד. בשוק קיימות  מכונות קומפקטיות וגם מאסיביות אשר מטרתן שמירה על ניקיון וחיטוי לאורך זמן.

השימוש בקיטור ולחץ מים הרבה פעמים מיתר את הצורך בשימוש בחומרי חיטוי כימיים חזקים אשר עלולים לסכן את הציבור ומאפשר שימוש בטבליות חיטוי ידידותיות לסביבה שאינן רעילות. מכיוון שבעקבות מגפת הקורונה יש צורך לבצע חיטוי אינטנסיבי מכשירים אלה המוציאים אדים רותחים בלחץ מאוד גבוה מסייעים לנטרל מוקדי זיהום ולייצר סביבה נטולת וירוסים, חידקים וזיהומים אשר עלולים לסכן את האוכלוסייה.  

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...