חיה וייס ז"ל - הנשמה הטובה והמקסימה הלכה לעולמה

28/01/2016 | ניסים קלדרון
חדשות

העיר פתח תקווה עמדה מלכת עת הגיע בשורת האיוב על מותה של הגברת חיה וייס ז"ל, מוותיקות העיר, שהייתה ידועה באדיבותה ובתרומותיה למען החברה.

חיה, רעייתו של חיים וייס כדורגלן וחבר הנהלת הפועל פ"ת בימי הזוהר, נהגה שנים רבות לארח כיד המלך את כדורגלני הפועל פ"ת ומחנה יהודה בביתה. שם שפכו רבים מהם את ליבם בפני הבעל חיים, כשחיה תמיד הייתה מטופחת ולבושה כליידי, עומדת לצד בעלה האהוב, שיחד הקימו משפחה מלוכדת ולמופת, שכללה את שני בניה שהידוע ביניהם הוא צחי, יו"ר והספונסר של קבוצת הכדוריד הפועל פ"ת.

חיה וייס ז"ל

גאוות המשפחה היו הנכדים והנינים אותם פינקה ואליהם תמיד דיברה בחיבה רבה סבתא חיה. את האהבה הגדולה ורחשי הלב של תושבי העיר לחיה ניתן היה לראות במסע הלוויה שנערך אתמול, ביום רביעי 27.1.2016, בבית העלמין סגולה בפ"ת, כשמאות חברים ושחקני עבר מלווים את חיה וייס ז"ל בדרכה האחרונה.

אותה חיה חייכנית שהשתתפה לא מזמן בתערוכה וביום חגיגי, שהוקדש לספורטאי עבר מדור לדור ומכול הענפים, של אגודת הפועל פ"ת, ונערך במוזיאון "הרצל לילינבלום" בת"א. וכשהדמעות חונקות את הגרון והדעת לא תופסת, שאיבדנו את האם, הסבתא והחברה הבלתי נשכחת, לא נותר אלא להשלים עם הבשורה האיומה מכול, ולשלוח תנחומים כנים למשפחת וייס היקרה מפז. ולקוות שידעו להנציח את שמה למען הדורות הבאים.

יהי זכרה ברוך!

בתמונות, באדיבות ניסים קלדרון, חיה וייס ז"ל עם ספורטאי הפועל פ"ת מדור לדור:

שתף ב-

תגובות

משתתף בצער העמוק של משפחת וייס.
עולם הולך ונעלם. חיה ז"ל מהנשים היקרות של העיר פתח תקווה. מהשמיים תנוחמו.
דן אקרמניק - 28/01/2016
שתף ב שתף ב
אחת ממשפחות הפועל האמיתית!
לצחי ולמשפחתך, תנוחמו מן השמיים.
יחיאל תרם כחול - 29/01/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...