חטיבת "גולדה" פ"ת בצמרת

08/05/2018
חדשות


חטיבת הביניים גולדה שהיא חלק מהשש שנתי גולדה ברחוב אריה בראון בפתח תקוה, זכתה במקום הראשון בקרב חטיבות הביניים עם ההישגים הטובים ביותר בבחינות המיצ"ב, וזאת עפ"י מדד מדלן.

מדד מדלן לבתי הספר וליישובים מבוסס על הישגי התלמידים במקצועות הליבה בבחינות המיצ"ב שנערכו בשנים 2012 עד 2017. בבתי ספר שלא כוללים את כיתות י'-י"ב, מדד מדלן מתבסס על בחינות המיצ"ב האחרונות שביצע בית הספר, שכוללות את מקצועות הליבה: מתמטיקה, אנגלית, שפת אם, ומדע וטכנולוגיה.

צילום: עיריית פ"ת

מנהלת השש שנתי גולדה ירדנה כהן: "חטיבת גולדה מובילה עם ציון 100 בכל 4 המקצועות שנבחנו במיצב. עשינו את הבלתי אפשרי כמעט. אני נרגשת גאה ומוקירה את שותפיי לדרך בחטיבה שצעדו איתי כל הדרך לפסגה". חטיבת גולדה מנוהלת כיום על ידי אודליה איטח ונוהלה בשלוש השנים שלפני כן, על ידי רבקה לזר, שפרשה לגמלאות".

ראש העיר איציק ברוורמן: "ההישג המרשים של בית הספר הוא בראש ובראשונה בזכות ההשקעה המסורה והמקצועיות של המנהלות וצוות המורים שהשכילו להוביל למידה חדשנית תוך שמירה על רמת הישגים של כל קשת התלמידים. ברכות חמות לתלמידות ולתלמידים, לצוות המורים ולהנהלה".

רמי הופנברג ראש מינהל החינוך: "אנחנו שמחים שההשקעה הגדולה של המשאבים העירוניים בחינוך בכלל ובגולדה בפרט נושאת פירות ראויים. יישר כוח וברכות למנהלות ולצוות החינוכי על המקצועיות וההשקעה".

רויטל שפירא מנהלת האגף העל יסודי: "ההצלחה של חטיבת הביניים גולדה היא הודות למנהלת השש שנתי ירדנה כהן ומנהלת החטיבה רבקה לזר, שידען לקדם פרקטיקות הוראה, פיתוח מקצועי וליווי צמוד של המורים תוך התבססות על הנתונים. האגף העל יסודי מברך את המנהלות ואת צוותי החינוך המופלאים על עבודה שיטתית ומסירות גדולה. אין ספק שהמצוינות היא ערך בחטיבה לצד דאגה לחינוך ערכי ואין לי ספק שמנהלת החטיבה החדשה, אודליה איטח, תמשיך למנף את הלמידה המשמעותית בבית הספר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...