חופשת חורף בצפון - רק עם מלונות בצפון

28/10/2021
איכות חיים


בתור ישראלים, קשה לנו לראות את תקופת החורף בטעות קופה טובה שמתאימה לטיולים. רובנו אוהבים את הקיץ, את החום ואת השמש, ובוחרים לצאת לחופשה השנתית דווקא במהלך תקופת הקיץ. יחד עם זאת, מלונות בצפון כמו גם מלונות בירושלים, רואים בשנים האחרונות גידול מתמיד בכמות הישראלים שבוחרים לצאת לחופשה במהלך תקופת החורף, והשינוי הזה הוא לא רק מבורך אלא גם שווה מאוד. למשל, אם ניקח לדוגמא את ההזדמנות לצאת אל חופשת חורף עם מלונות בצפון, יש לכם כל כך הרבה אטרקציות שאפשר לנצל בצפון, בוודאי בשנים גשומות וקרות, ואתם תוכלו להנות הרבה יותר מאשר בחירת מלון בוטיק בירושלים. אז מה הן הסיבות שבגללן שווה לכם לצאת לחופשת חורף מפנקת? ולמה כדאי להזמין מלונות בצפון מבעוד מועד? כל הפרטים בכתבה הבאה.

ארבע סיבות לצאת לחופשת חורף מפנקת

חופשת חורף מפנקת עם מלונות בצפון, היא החלטה מושלמת מפני ש:

* אפשר לראות שלג! – נכון שהחופשה הברי האלפים כנראה תאפשר לכם לראות כמות גדולה יותר של שלג, אבל גם בחרמון שלנו כמעט בכל שנה יש שלג ואפילו בכמות המספיקה לגלוש. ואם אתם עם ילדים קטנים או שאתם לא רוצים לטוס השנה, יהיה הרבה יותר כיף ונגיש למצוא שלג בחרמון מאשר לחכות ליום שבו ירד שלג בערי המרכז.

* אפשר לצאת לטיולים רגליים בתנאי מזג אוויר נוחים – היתרון הכי גדול של איזור הצפון הוא כמות ימי השמש הנעימים שיש בסביבה, גם במהלך תקופת החורף. כלומר, אפשר לקחת את כל המשפחה ולצאת למסלולי ההליכה המסודרים, בלי לחשוש משיטפונות או גשמים חזקים שישפיעו על היכולת שלכם לטייל בטבע. מה גם, שמזג האוויר במרבית הימים מאפשר טיול בתנאים נוחים וללא ימים חמים מאוד.

* אפשר להנות גם עם ילדים – יש כל כך הרבה אטרקציות הן של מלונות בתל אביב והן של הכפרים והישובים בסביבה, שיכולות להתאים לילדים צעירים. תכנון טיול המשלב בתוכו אטרקציות שמתאימות לכל הילדים במשפחה, הוא טיול כולם יכולים להנות והוא טיול שאתם תצליחו לנצל כל רגע בו בצורה הכי מהנה שיש.

* אפשר למצוא חדרים שווים במחירים נוחים – במהלך תקופת החורף, אפשר למצוא עלויות נוחות יותר וזמינות יותר של חדרים של מלונות בצפון. וזאת גם אל מול המחירים במהלך תקופת הקיץ וגם למול מחירים של מלונות בירושלים במהלך תקופת החורף. כך שאתם יכולים לתכנן את החופשה בתקציב שמתאים לכם ללא חשש.

עם או בלי ילדים - החופשה שלכם תהיה החופשה המוצלחת ביותר

גם אם אתם רוצים לצאת לחופשה בלי ילדים, הצפון הוא האזור המושלם כדי לקחת הפסקה מחיים עמוסים ומלאי משימות. למשל חופשה רומנטית בצפון או חופשה עם חברות, היא הזדמנות לברוח אל השקט ואל הנופים המהממים, ובמקביל לקבל שירות איכותי ויוקרתי של אנשי מלונאות מהשורה הראשונה שעושים את כל המאמצים כדי לאפשר לכם להנות מהחופשה שלכם. אז אל תהססו להזמין עוד היום את חדר המלון שלכם, כדי להבטיח מחיר מעולה ואת החדר האידיאלי לסוג החופשה שאתם רוצים לייצר.

המאמר בחסות חדשות bignews

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...