"חולמת להפוך את הקובה למאכל לאומי"

18/06/2014
איכות חיים

יפה אדניה, תושבת פ"ת ובעלת העסק 'תבשילים של אמא' הוזמנה להעביר סדנאות בישול עיראקי במסגרת 'בישולים בתחנה' – האירוע הקולינרי הגדול של השנה, שיתקיים בשבוע הבא בת"א, בתאריכים 24.6-26.6. מתחם התחנה יחולק לאזורים בהם יתקיימו סדנאות בישול מגוונות לקהל הרחב.

פורטל פ"ת שחרט על דיגלו את קידום העסקים הקטנים בעיר, שמח לארח השבוע בפינת הביקור העיסקי את יפה אדניה, שהקימה עסק של סדנאות בישול עיראקי בביתה ובבית הלקוח. הסדנאות מתקיימות כאירוע – מפגשים חברתיים, ערבי נשים, מסיבת רווקות, ימי הולדת, מסיבת גיוס וכדומה. כמו כן מעבירה יפה שיעורי בישול פרטיים או זוגיים, וכן מספקת אוכל עיראקי מוכן.

"לפני כשנתיים החלטתי להנציח את זיכרה של אמי בעזרת סדנאות בישול, ולשמר את המסורת הנפלאה של העדה העיראקית עם המטבח העשיר המהווה חלק משמעותי ובלתי נפרד מהמורשת שלנו", מספרת יפה, שבחרה את התפריטים השונים תוך הקפדה מדוייקת להפליא על אותנטיות. "בהנחיית הסדנאות אני משמרת את הטעם של אימי, בדיוק כפי שבישלו הדורות הקודמים. הכנת התבשילים מתבצעת במשותף, כאשר כל משתתף מקבל יחס אישי ולומד כל שלב בהכנה. המטרה היא שבסיום כל סדנה כל אחד מהמשתתפים יעשיר את הידע שלו עד לרמה שיוכל לבשל בכוחות עצמו". יפה מקפידה להשתמש ברכיבי מזון מובחרים, טריים וכשרים מהאיכות הגבוהה ביותר. את תוצאות רכישת הידע תוכלו למצוא במדור ההמלצות שכתבו לקוחות שכבר חוו את החוויה ורובם חוזרים לסדנאות נוספות.

שאלנו את יפה מה הסיפוק שלה מהעסק, והיא מיהרה לספר לנו על הטלפונים מהלקוחות לאחר שהשתתפו בסדנאות, ותגובות כגון: "עד לסדנה לא בישלתי בכלל. היום כל הילדים מחכים לבעלי שיגיע עם הקופסאות של המשלוחים..", "הכנתי ארוחת שבת והמשפחה ליקקה את הסירים...",  "בעלי אמר: ילדים, אל תספרו לסבתא שאמא התחילה לבשל קובה יותר טעימה...".

כרטיס ביקור

שם העסק: התבשילים של אמא

ותק: שנתיים

שירותים: סדנאות בישול עיראקי, אירועים, שיעורי בישול ואוכל מוכן.

החלום: להפוך את סוגי הקובה למאכל לאומי כמו פלאפל, ג'חנון וכו', אבל כמאכל בריא יותר.

המסר לתושבי פ"ת: תושבים שמגיעים מהצפון ומהדרום יכולים רק לקנא בכם שיש לכם את הסדנאות שלנו ממש מתחת לאף.

פרטי התקשרות:

רח' צה"ל 26, פתח-תקוה

טלפון: 054-7225293

אתר אינטרנט

פייסבוק

לדף העיסקי של 'התבשילים של אמא' בפורטל פ"ת

צילומים: אלעד אקרמן

גם לכם יש עסק מעניין? גם אתם רוצים לקבל במה בפורטל פ"ת? פנו אלינו וקבלו פירגון גדול!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...