חוזרים לאוניברסיטה

18/09/2014
חדשות

פתיחת שנת הלימודים האקדמית בפתח וסטודנטים רבים נמצאים בתהליכי התאקלמות בחלל מגורים חדש. סטודנטים רבים שוכרים דירה וחלקם חולקים את הדירה עם מספר שותפים או מתגוררים במעונות לסטודנטים, מה שדורש חלוקת חלל גדול לחללים פרטיים. רוב הסטודנטים אינם רוצים להשקיע כסף רב בעיצוב הדירה או החדר.

ניצן הורביץ, המעצב הראשי של רהיטי דורון, תחת המותג - רהיטי דורון HOME OFFICE: "יש פתרונות יצירתיים ומגוונים להפוך את הדירה הזמנית לסביבת מגורים ועבודה נעימה, פונקציונאלית ונוחה, בהשקעה כספית הגיונית וסבירה".

מנתוני רהיטי דורון עולה כי כחודש לפני תחילת שנת לימודים אקדמית ישנה עלייה של למעלה מ - 40% ברכישת ריהוט משרדי-ביתי. את עיקר הקניות לסטודנטים מהווים מערכות עבודה הכוללות: שולחן עבודה בשילוב כוורות תלייה או ריצפתיות, מגירות או מדפים המספקים מקום אחסון רב ונגיש.

צילום: מנחם עוז

לדברי הורביץ: "החלל הפרטי של הסטודנט צריך לכלול בין היתר אזור עבודה נוח מרובה מקומות אחסון לספרים וקלסרים. את החלל יש לחלק בצורה חכמה כך שיהיה פונקציונאלי ומעוצב - כלומר חדר עבודה הכולל פתרונות אחסון רבים שיעניקו גם לחדרים קטנים הרגשת מרחב".

חברת רהיטי דורון משיקה בימים אלה מגוון רחב של מערכות עבודה מעוצבות ופונקציונאליות, במחירים אטרקטיביים כולל מגוון רחב של חללי אחסון וכוורות הניתנים להשלמה בהתאם לצרכים שהוגדרו על ידי הסטודנט. מומלץ להגדיר את הדרישה לפני הרכישה ולוודא את התאמתן של המערכות לדרישות.

הורוביץ גם מעניק טיפים ועצות מה חשוב לדעת לפני הרכישה:

מומלץ לקחת מידות מדויקות של חלל החדר ולבחור רהיטים שיוכלו לשמש את הסטודנט גם בשנים הבאות תוך ניצול מקסימלי של השטח. (מערכות עבודה פינתיות, מערכות עבודה ישירות הממוקמות בקו הקיר וכו')

הגדירו תקציב וסדר עדיפויות. בדקו והגדירו את התקציב שתוכלו לייעד לפרויקט וקבעו סדר עדיפויות. חשוב לבחור את הפריטים בקפידה ולהתחיל מבסיס איכותי שיוכל ללוות אתכם לאורך שנים.

השקיעו באביזרים משלימים - בין אם זה במקומות אחסון כמו כוורות, ארונות, מגירות וכו', או בפריטי נוי כמו כריות, הדומים, מתלים וכדומה. חשוב ליצור אווירה חמימה ונעימה בחדר - בהתחשב בעובדה שתבלו בו הרבה זמן.

רכשו רהיטים עם אחריות למספר שנים.

התחשבו בתאורה הטבעית הנכנסת לחדר ונצלו אותה בחוכמה.

שימו לב לשקעי החשמל בסביבת העבודה - הם נדרשים לשימושים השונים להזנת המחשב, המדפסת ושאר האביזרים.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...