חוגגים את פתיחת החופש הגדול

28/06/2015
תקוה'לה

ביום שישי האחרון (26.6), נהרו סלבס וילדיהם לפארק נחשונית לרגל פתיחת עונת הרחצה וחגיגות החופש הגדול. ילדי הסלבס והידוענים התקבלו על ידי דיילות הפארק שהובילו אותם למתחםVIP  שנפתח במקום. 

האירוע כלל בילוי חופשי בשלושת הפארקים: פארק מים הכולל בריכות ומגלשות, פארק השעשועים והפארק המוטורי, הופעה של כוכב הילדים טל מוסרי, אטרקציות ופינוקים לכל המשפחה וארוחת צהריים.

מנכ"ל הפארק ירון הדר, ערך לאורחים סיור בין מתקני הפארק החדשים, ביניהם: מתחם נחשונית אקטיב הכולל מתקני ספורט אהובים, מתחם ג'ימבורי ענק, חדר משחקי שולחן, מתחם עולם האגדות ועוד.

רותם שחבר מנכ"לית עמותת שניר עם טל מוסרי וילדי העמותה (צילום: אלעד גוטמן)

כחלק מהאירוע, אירח פארק נחשונית את עשרות ילדי "עמותת שניר", המטפלת בהענקת שוויון הזדמנויות בחינוך ובתרבות בקרב ילדים מרקע סוציו-אקונומי נמוך. הילדים שחגגו את סיום הלימודים ויציאתם לחופש הגדול, לא פספסו אף מתקן ואף ניצלו את שהיית המפורסמים לסלפי למזכרת.

נצפו בבגדי ים ועם קרם שיזוף: רון שחר ורעייתו מאיה קרמר עם ביתם הילה בת ה - 5, כוכב הילדים טל מוסרי, הסופרת דורית רביניאן שהגיעה עם האחיינים הקטנטנים, כתב חדשות 2 שי גל עם אשתו נועה ושתי בנותיהם, קלוד דידיה עם פמליית ילדים, מלכת היופי לשעבר טלי לוינטל עם ביתה, מלכת היופי במיל' נירית בקשי ועוד.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...