חדשות הסלבס

02/10/2014
תקוה'לה

בעוד כולנו מארחים, מתארחים ומבלים בארוחות משפחתיות אינסופיות, יש מי שיודע לעשות חיים ולנצל את החג לחופשה ולבילוי משפחתי.

הסטנדאפיסטית האהובה ליטל שוורץ החליטה לפתוח את השנה החדשה, יחד עם בני משפחתה המורחבת, שכללה למעלה מ- 34 איש, במלון רימונים סנטרל פארק באילת.

ליטל, בניגוד לרבים מאיתנו, החליטה שהיא את השנה החדשה פותחת ללא בישולים אינסופיים וארוחות חג בלתי נגמרות וכך ארזה השוורצית את כל בני משפחתה, כולל שתי הבנות, בנזוגה אייל, אחיותיו, בעליהן, ילדיהן ויחד הגיעו כל המשפחה לסופ"ש ארוך שכלל את ראש השנה והוויקנד הצמוד לו.

הפמליה המורחבת שכללה למעלה מ-34 איש, העבירה את ארוחת החג במלון, בטקס מסורתי במיוחד, שכלל שירה וברכות, בשטח שהוקצה במיוחד עבורם, בנפרד משאר האורחים. במשך ימי החג בילתה הסטנדאפיסטית עם אייל ובנותיה ובני המשפחה בבריכת המלון, חוף הים ומקומות בילוי שונים בעיר. בראשון בבוקר הקדימה ליטל לארוז את בני המשפחה ולהצפין, כי מישהו צריך לעבוד ולהתפרנס, בכדי לשלם את כל הטוב הזה.

ליטל שוורץ עם מנכ"ל המלון אבי כהן. צילום: אביעד עוזרי

15 מעצבי שיער מהמובילים בישראל, חזרו אתמול ממנהטן, במסגרת נסיעת השתלמות של המותג המוביל לשיער פול מיטשל, שנערך במהלך שבוע האופנה של ניו-יורק. מי שכיבד בנוכחותו את אירוע הפתיחה של המותג פול מיטשל היה שוקי זיקרי, מעצב השיער שתרם רבות לתחום השיער בישראל.

זיקרי סיפר לגיא שפנצר מנכ"ל פול מיטשל ישראל שהוא מתגורר כיום במנהטן ועובד באחת ממספרות היוקרה של העיר, ברחוב מדיסון אווניו ומקבל הרבה לקוחות ישראליות. "אני מתגעגע מאוד לישראל, אך גאה לפגוש פה מעצבי שיער שגידלתי והפכו להיות למובילים בארץ". עוד סיפר זיקרי שאת חגי תישרי יחגוג עם חברים ישראליים בניו יורק.

צילום: ערן שמר

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...