חג? קורבן!

28/09/2015
חדשות

מועדים ולא בשמחה. דווקא במשחק הכי פחות גרוע שלה העונה, טעות בהגנה של שני שחקני הבית הביאה להפסד הראשון של הפועל פ"ת – 1:0 לאחי נצרת. למרות השיפור הקל ביכולת, לקורצקי מצפה עבודה רבה בדרך לליגת העל. אסולין הורחק.

המחזור הרביעי בליגה הלאומית בכדורגל הסתיים היום, כשהפועל פ"ת התארחה אצל ג'ימי טורק ומכבי אחי נצרת. השאלה לפני המשחק הייתה איזה חג ינצח – חג הסוכות או חג הקורבן?

הפתיחה של הכחולים הייתה טובה מאוד כשכבר בדקות הראשונות הם הגיעו למספר מצבים שלא נוצלו. בהמשך נצרת נכנסה למשחק, שהתאזן עד למחצית, מבלי שהובקעו שערים.

פתיחת המחצית השנייה הייתה שייכת למקומיים, אך את העזרה הם קיבלו דווקא מהאורחים. השוער אוראל כהן "סיבך" את דור אזולאי שנבהל מהלחץ ומסר גרוע בחזרה לכיוון השוער. חטיב הצעיר אמר תודה וגלגל לרשת - שער יתרון למקומיים בדקה ה-53.

צריכים להשתפר

בהמשך פ"ת ניסתה להשוות, ביצעה מספר חילופים ואפילו הגיעה למספר חצאי מצבים שלא נוצלו על ידי החלוצים. בדקה ה-81 אסולין, שהוצהב במחצית הראשונה בגין דיבורים, ראה את הצהוב השני לאחר התחזות ברחבה, והורחק. גם בעשרה שחקנים היו הכחולים טובים יותר ולא היו רחוקים מלהשוות, אך ביזבוזי הזמן של הקבוצה החלשה של טורק הכריעו – 1:0 בסיום לנצרת.

חבל על ההפסד דווקא מול קבוצה שהפועל פ"ת צריכה לנצח. במחזור הליגה הבא ביום שישי הקרוב (ראש הזהב, 16:00) יארחו המלאבסים את בני לוד, שגם לה יומרות בצמרת. נקווה שהשיפור ביכולת יימשך, למרות חסרונו של אסולין, והכי חשוב – גם לנצח.

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

גם זו לטובה.קומנדו.כמוה שאפשר לקלקל..אפשר גם לתקן ..למלות מצברים ולניצחון הבא !!!
לא להתייאש.בכדורגל גם מפסידים.מפיקים לקחים מתקנים וממשיכים הלאה לניצחון הבא .בהצלחה לכולם שחקנים אתם נימצאים בדרך הנכונה.קדימה תרימו את הראש למעלה ותסתקלו קדימה.יש לכם את זה ואתם תצליחו!!!
יחיאל תרם - 28/09/2015
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...