חגיגת בר מצווה לילדי הפועל מחנה יהודה

30/12/2014 | ניסים קלדרון
חדשות

זר לא יבין זאת - חגיגת בר מצווה מהסרטים נערכה הלילה באולמי "הרקיע השביעי" בפתח-תקוה ל-41 ילדים מקבוצות נערים המשחקים במחלקת הנוער של הפועל מחנה יהודה. הטקס המכובד שנערך בחסות הוועד למען המחנה בראשות ד"ר אמנון מעבי, ועיריית פתח-תקווה בראשות עו"ד איציק ברוורמן, שברך את החוגגים הצעירים לגדול למעשים טובים והבטיח שמגרש הכדורגל בשכונה, עליו נערכו הפגנות נגד כוונות הריסה למען עלוקות נדל"ן רודפי בצע ,יישאר לעולמים מגרש ספורט למען עתיד ילדי המחנה.

הערב השמח החל בשירת תפילה של מקהלת חוגגי בר המצווה, הדלקת נרות, חלוקת מתנות ומלגות לילדים המצטיינים בלימודים, וסרט מרתק על תולדות הפועל מחנה יהודה. כשמצב הרוח של החוגגים, ביניהם וותיקי הפועל מחנה יהודה מדור לדור שנהנו מארוחת ערב חגיגית הגיע לשמים, עלה על הבמה הזמר בן אל תבורי, והרים בקולו הערב את ילדי בר המצווה, יחד עם הוריהם והמוזמנים הרבים, לחפלה של שירה וריקודים, שמעטים זוכים להם.

על כך חובה לברך ולהצדיע ליוזמי הערב הבלתי נשכח, שספק אם יש עוד מועדון כדורגל בישראל הנוהג כך. לנו לא נותר מלבד לברך במזל טוב את ילדי בר המצווה, שזכו לשחק במועדון משפחתי המזכיר את הכדורגל הנוסטלגי שאנו כה מתגעגעים אליו.

(התמונות באדיבות המוזיאון הביתי של ניסים קלדרון)

בצד שמאל מלמעלה למטה:

מקהלת  ילדי המחנה

תעודת הוקרה מוותיקי המחנה לראש העירייה איציק ברוורמן

ד"ר אמנון מעבי מקבל את פני ראש העירייה איציק ברוורמן

תמונות נוספות מהאירוע:

סעודה כיד המלך לילדי המחנה

טקס הדלקת נרות לחוגגים בר מצווה

אביבה בן דוד מעניקה מתנות לילדי בר המצווה

ילדי בר המצווה רוקדים לקול שירתו של בן אל תבורי

וותיקי המחנה ממשפחת בן דוד ומעבי עם ניסים קלדרון

שי הוקרה לניסים קלדרון

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...