חגיגת אמבטיה

29/12/2014
תקוה'לה

ביום חמישי האחרון (25.12) חגג איש העסקים אופיר ליבר, תושב כפר סירקין, מבעלי רשת רהיטי דורון, פתיחת רשת חדשה המתמחה בעיצוב חלל הרחצה: רשת  batio(באטיו). 

אירוע הפתיחה נערך בסניף החדש, ברחוב האצ"ל באזור התעשייה בראשון לציון. המקום עוצב כמסיבת רחצה, אליו יוזמנו במהלך החודש הקרוב קבוצות של אורחים, בניהם: מעצבי פנים, אדריכלים וקבלנים, אשר ייחשפו לסגנונות השונים של ארונות אמבטיה, במגוון אין סופי של חומרים, ללא הגבלת צבעוניות ובהתאמה אישית.

אופיר ליבר בעלי רשת רהיטי דורון, שהקים את הרשת החדשה פתח בדברים ואמר: "רשת באטיו מציעה שירותי עיצוב לחלל הרחצה ובימים אלו פתחנו שני סניפים חדשים הכוללים אולמות תצוגה מרשימים:  ברחוב הלח"י 27 בני – ברק וברחוב  האצ"ל 1 באזור התעשייה בראשון לציון. 

מימין אופיר ליבר ויורם ברנשטיין (צילום: אסף לוי)

עד סוף שנת 2015  מתכננת הרשת לפתוח עוד שני סניפים נוספים ומתעניינת בימים אלו באזור התעשייה פולג בנתניה".

עוד אמר: "אולמות התצוגה של המותג משתרעות על שטח כולל של כ- 400 מ"ר והושקעו בהקמתן כ- 1.5 מיליון ש"ח.

אחריו נשא דברים יורם ברנשטיין, מנכ"ל רשת באטיו שאמר: "זיהינו את הצורך הקיים של לקוחות פרטיים, לקבל מענה אישי בעיצוב אישי לחלל הרחצה, במקום אחד, עם גורם האחראי על כל התהליך, החל בעיצוב ובחירת החומרים, המשך בשלב המדידה, העברה לייצור וכלה בהרכבת מוצר מושלם בבית הלקוח".

עוד לדבריו: "באטיו מאפשרת לצרכן הפרטי לתכנן את חדר הרחצה כאוות נפשו. יכולות הייצור של באטיו, מאפשרות עבודת נגרות ברמה גבוהה מאוד, ללא מגבלת מידות, חומר או צבע. בנוסף אנו מציעים לצרכן לבחור במקום אחד - את המשטחים העליונים לארון, כיורים, ברזים ושאר מוצרים, במגוון רחב מאוד ולקבל את הכל הביתה, במשלוח אחד ובאופן מושלם".

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...