חגיגות יום העצמאות בפ"ת הסתיימו בקבלת הפנים המסורתית

12/05/2016 | ניסים קלדרון
חדשות


בסיום יום של מנגלים בפארקים ובגנים ברחבי פתח תקווה, אלפי תושבי העיר הגיעו הערב לאולמי קסאנדו לקבלת הפנים המסורתית של ראש העיר ורעייתו.

אם לא הספיקו החגיגות אתמול בערב בפארק, ועל גגות הפנטהאוזים בשכונות במהלך כל הלילה, קמו הבוקר תושבי פ"ת (אלו שהצליחו להירדם כי לא היה להם רעש) ליום ארוך נוסף, שהחל בבילוי הלאומי של מנגלים והרבה בשר ועשן בפארקים ובגנים, והסתיים בקבלת הפנים של ראש העירייה איציק ברוורמן ורעייתו דפנה.

הזמיר מפ"ת שלמה עוז ובנו כפיר פתחו את האירוע החגיגי בשיר "יש לי יום יום חג" בליווי הקהל הרב. ברוורמן הודה לקהל הרב שהגיע לקבלת הפנים ואמר: "אתם הכוח שנותן לי להמשיך בתפקידי. כיום העיר פורחת ותוססת וחשוב לי לציין שהעיר הפכה לעיר הכי מבוקשת עם הגירה גבוהה. מגיעים לעיר בחורים צעירים, מרכזי הבילוי הם מדהימים. המדד הטוב ביותר הוא בואו של שלמה ארצי לעיר. הפריחה היא גם בתעשייה ובתחום הזה מגיעים רבים מהחברות המובילות בגלל השירותים הטובים שהם מקבלות, כמו למשל אינטל שבונה כאן את ביתה".

ראש העירייה הוסיף: "רבותיי, פ"ת מתעוררת ומתפתחת בקצב ענק. נבנים גנים, בתי כנסת, אולמות אירועים והחגיגה נמשכת. לרווחת התושבים ותלמידי העיר נבנים בתי ספר חדשים. גם בניקיון העיר יורגש בקרוב שינוי רב, כולל סלילת הכבישים שנהרסו בעבר".

בסיום הערב חולקו תעודות הוקרה למצטייני העיר.

לחדשות נוספות בפ"ת


שתף ב-

תגובות

כמה טוב שיש אחווה ואחדות בין ראש העיר ורעייתו לבין התושבים
קבלת פנים מרשימה מאוד כל הכבוד שנזכה לשנה הבאה. אכן יש לנו עיר שיש מה להתגאות. עיר מקסימה עם מגוון פעילויות. ומקום המפגש המרכזי שנותן מענה לכל התושבים. היכל התרבות.
מירה גפן - 12/05/2016
שתף ב שתף ב
מעניין מה יכתבו על אהדה הגדולה לראש העיר, שוליות המשמיצים
קבלת הפנים שנערכה אתמול בקאסאנדו, הייתה מרשימה והוסיפה הרבה כבוד לעיר ולעומד בראשה. חבל שבעיר המתפתחת בעוצמה בלתי רגילה, יש עדיין מיעוט חצוף ועבריין מקלדת, שממשיך להשמיץ כל פעולה הנעשית ביושר למען התושבים, ו"מנהיגיו" הגיעו לקבלת הפנים והרגישו כנטע זר. כאשר המציאות היכתה בפרצופם. תכניסו לראש - יש לנו ארץ נהדרת וראש עיר נהדר.
דן מכטילר - 13/05/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...