חברת ליטושים

30/09/2016
עיצוב ויופי


מהו ליטוש מרצפות?

ליטוש רצפות הוא פעולה שמהותה העיקרית היא שיוף וקרצוף של השכבה העליונה של הריצוף שבדירה, במשרד או בכל מקום אחר. אריחי ריצוף מכל הסוגים נוטים לסבול משחיקה, בלאי ונזקים שונים כעבור מספר שנות שימוש, והליטוש, למעשה, נועד לתקן את הבלאי הזה ולהשיב למרצפות מכל הסוגים את המראה החדש, הנקי והאסטטי שהיה להן כאשר הונחו לראשונה במקום. הליטוש נעשה באמצעות מכשירים ייחודיים המותאמים לתפקיד, ובאמצעות דיסק יהלום (בליטוש מסיבי) או כרית יהלום (בליטוש עדין) אשר משייפים את השכבה העליונה של המרצפות. השיוף הזה מסיר את השכבה הפגועה של המרצפות – שכבה שבה עלולים להיות כתמים שאין אפשרות להסירם, שריטות וחריצים, לכלוך עמוק וכדומה – ומגלה שכבה חדשה, נקייה וחפה מפגיעות. בצורה זו ניתן להחזיר לרצפה את המראה הנאה שלה ולהסיר ממנה את כל הפגמים שהצטברו עליה במשך השנים. הליטוש עצמו הוא עיקר העבודה, אך לאחריו יש לאטום את הרצפות באמצעות סילר, לבצע פוליש ולעיתים גם הברקה, ולמעשה ליצור גימור חדש לרצפה לאחר הליטוש שהסיר את הגימור הישן והבלוי. את הליטוש ניתן לבצע באמצעות שני סוגים של מכשירים – מכשיר לליטוש יבש ומכשיר לליטוש רטוב. למעשה, שני המכשירים מביאים לתוצאות דומות או אף זהות, וההבדל מתבטא בעיקר בעוצמת החום הנגרם מן החיכוך בזמן הליטוש. סוגי מרצפות מסוימים זקוקים לליטוש רטוב, ואילו אחרים מתאימים לליטוש יבש, ולכן יש להתייעץ עם חברת ליטושים בנוגע לסוג הליטוש המתאים.

חברת ליטושים – מה תפקידה?

תפקידה של חברת ליטושים היא לבצע את כל העבודות שפרטנו כאן, ועוד יותר מכך. חברת ליטושים טובה תסייע ללקוחותיה לבחור את סוג הליטוש המתאים להם – לסוג הריצוף שלהם, למטרה שלשמה הם מעוניינים בליטוש, למראה הסופי הרצוי להם וכן הלאה. חברת ליטושים מקצועית מבצעת את כל עבודות הליטוש, ההברקה, הפוליש וכדומה. כאשר ניגשים לבחור חברת ליטושים יש לבחור חברה אשר עושה שימוש במכשור מקצועי ובחומרים מתאימים, שמעניקה שירות הוגן ללקוחותיה ושמבצעת את העבודות היטב ותוך שמירה על לוח זמנים ברור.

מור ליטושים

חברת מור ליטוש שיש ואבן עונה על כל הדרישות מחברת ליטושים ואך יותר מכך. מור ליטושים היא חברה בעלת ניסיון של למעלה משבע עשרה שנה בתחום הליטושים, והיא מעסיקה עובדים מקצועיים ומנוסים אשר מבצעים עבודה איכותית ביותר. המכשור של מור ליטושים הוא המתקדם ביותר בעולם, והחומרים שבהם משתמשים במור ליטושים לכל סוגי העבודות הם החומרים האיכותיים ביותר, אשר מבטיחים תוצאות מושלמות לאורך זמן. השירות שמעניקה מור ליטושים ללקוחותיה הוא שירות מסור, אדיב ומהיר. מור ליטושים דואגת לייעץ לכל לקוח בכל פרט ועניין, ומסייעת לכל לקוח לבחור את ת סוג הליטוש שמתאים לו, את המוצר המתאים שלו הוא זקוק וכן הלאה. עם מור ליטושים אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את השירות והעבודה הטובים ביותר. 

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...