חבילות שי ליולדת - איך לשמח אישה לאחר לידה

10/07/2019
צרכנות


המאורע המשמח ביותר בעולם הוא כמובן לידה של תינוק חדש. אתם כמקורבים לזוג שהפך להורים, בוודאי מעוניינים לתת תשומת לב לאישה שזה עתה ילדה וגם לבעלה שהפך לאבא. חבילות שי הן דרך נהדרת לתת מתנה שהיא גם מפנקת וגם מזכירה להורים הטריים את העובדה שמגיע להם ליהנות בכל מצב, אפילו אם הם חושבים שעולמם השתנה ללא היכר והם מעתה רק צמודים לרך הנולד. חבילת מתנה המכילה כל טוב – החל ממשקאות טעימים ועד לממתקים יוקרתיים, מביעה רגש של אהבה ותמיכה והיא פופולרית במיוחד ואפשר גם להבין מדוע.

למה נהוג להעניק מתנה להורים טריים?

ממש כפי שאתם נותנים מתנות לאהובים שלכם בימי ההולדת, חתונות ובר מצוות, גם לידה היא מאורע שנהוג לתת לכבודו מתנה. העניין המאתגר יותר כאן, הוא שאישה לאחר לידה לא תמיד מעוניינת לארח אנשים ועל אף הסקרנות שלכם לפגוש את המשפחה שהתרחבה – מוטב לתפוס מרחק בימים הראשונים ולהניח להורים להתרגל למצב החדש.

עם זאת, אין זה אומר שאינכם יכולים להביע את תמיכתכם בזוג ולתת להם הרגשה שאתם נמצאים שם בשבילם, אפילו אם אינכם מגיעים ממש לבקר. משלוח של חבילות שי יכול לשמח לפעמים אפילו יותר מביקור, במיוחד חבילת מתנה המלווה באיגרת ברכה שמגיעה מתוך הלב.

כאשר אתם גרים במרחק רב מזוג ההורים או שאתם יודעים שבכל מקרה לא תוכלו להגיע אליהם, זוהי גם סיבה מצוינת לשלוח חבילות שי המכילות מוצרים מפנקים שונים. קבלת הפתעה שכזו על ידי שליח ועוד בתקופה כה מאתגרת כמו התקופה שלאחר לידה, זה דבר שמרומם את הנפש וכמובן גם את הגוף הזקוק כל כך לחיזוקים.

חבילות שי לנשים לאחר לידה - מה כדאי להביא

הדבר החיוני ביותר לאישה שילדה זה עתה ושאותו מוטב לצרף בכל מקרה לחבילות השי שאתם שולחים, הוא מוצרים מתוקים ומפנקים שהיא יכולה לנשנש ולקבל בזכותם "זריקת אנרגיה". הלילות חסרי שינה והימים לא קלים ולכן אין אישה שלא תשמח לאכול שוקולד טעים בסופו של יום מורכב עם התינוק החדש.  על אף העובדה כי אין עוררין על כך שיולדות יאהבו מוצרים מתוקים, חשוב שתקפידו על איכות חבילת המתנה שאתם עומדים לשלוח.

כדאי לבדוק אצל חברה המציעה חבילות שי ולבחון את כלל המוצרים: לעיתים תוכלו לבחור בין אופציה "מושחתת" יותר של חבילת השי המבוססת בעיקר על שוקולדים, ממתקים ודומיהם, לבין אופציה בריאה יותר אשר יולדות מסוימות יעדיפו דווקא אותה. בהיכרותכם עם הזוג ובפרט עם היולדת, תוכלו לבחור בסלסלת שי המכילה את הדברים שהיא אוהבת ומעדיפה לשלב בתפריט שלה בתקופה שלאחר הלידה. זכרו כי גם אם תקציבכם מוגבל, תוכלו תמיד למצוא דבר מה שיתאים מבחינת המחיר וגם מבחינת הצלחת המתנה, זאת במיוחד אם בחרתם בחברה שמציעה מוצרי איכות שכל אחד מהם הוא שי בפני עצמו.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...