זו לא מנהטן, זו אם המושבות!

24/04/2016
חדשות


תושב העיר פ"ת, גילון מנדלצוייג, הוא איש אשכולות. אמש במוצאי החג הוא צילם באמצעות רחפן את שכונת אם המושבות כפי שהיא נראית בלילה. יצא מדהים!

"הייתי בפריז וגם ברומא...אך אין מקום כמו ארץ ישראל" שר יהורם גאון לפי מילותיו של אילן גולדהירש. תושב העיר פתח תקווה גילון מנדלצוויג הוא בעל תחביבים רבים. אתמול בערב הוא צילם את שכונת אם המושבות ממעוף הציפור, והסכים לשתף אותנו בתמונות ובחוויה.

גילון, בן 33, עלה לישראל מדרום אפריקה בגיל 6 ומאז הוא גר בפתח תקווה. לפרנסתו עובד גילון, תושב שכונת מרום גנים בעיר (בסמוך למגרש הפועל פ"ת הישן), כמנהל עבודות אחזקת כבישים בכביש 6 (בחברת "דרך בטוחה"). בשעות הפנאי הוא עוסק כאמור במספר תחביבים: ריצה, צילום, הטסה רחפנים ועוד.

גילון מספר לפורטל פ"ת נטו על הרחפן: "מדובר בכלי טיס בלתי מאויש (רב להב) ששולטים בו עם שלט. על הכלי מורכבת מצלמה איכותית. בד"כ מצלמים ביום, אך הפעם ניסיתי לצלם בלילה ואני שמח שיצאו תמונות יפות".

לפני ימים אחדים צילם גילון מזווית מיוחדת ("הר הזבל") את אזור שכונת אם המושבות, תוך כדי אימוני עליות של קבוצת רצי אם המושבות בה הוא חבר (קישור לסרטון למעלה משמאל).

האם תמשיך לצלם את העיר?

"כן, בוודאי - אצלם גם בהמשך. מדובר בתחביב כך שאני עושה זאת בשעות הפנאי, ואין לי עדיין תכניות מדויקות איפה לצלם ומתי".

למי שעדיין לא קלט: זו לא פריז, וגם לא לאס וגאס – כל התמונות הן של אם המושבות שלנו!

ולסיום - תודה שוב לגילון, שהסכים לשתף את גולשי פורטל פ"ת נטו בתמונות. 

(כל התמונות באדיבות גילון מנדלצוייג)

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...