זוכרים את עידו אגוזי ז"ל

14/12/2015
חדשות

הערב התקיים טקס הכרזת מגרש הכדורגל באורנית על שמו של עידו אגוזי ז"ל, שנהרג לפני כחודשיים בתאונת דרכים. האירוע כלל משחק ראווה בין הפועל פ"ת והפועל אורנית.

עידו אגוזי ז"ל, תושב אורנית ומייסד מועדון הפועל אורנית, אוהד הפועל פ"ת ושחקן עבר במחלקת הנוער, ויקיר שני המועדונים - נהרג לפני כחודשיים בתאונת דרכים. היום נערך טקס הסרט הלוט במגרש הכדורגל באורנית שנקרא מעכשיו על שמו.

כזכור, חודשיים לפני מותו, התעניין אגוזי באפשרות להיות הבעלים של הפועל פ"ת. בסופו של דבר היה זה דורון גלנט שקיבל על עצמו את המשימה.

אברהם גרנט, מאמנה המיתולוגי של הפועל פ"ת, סיפר לאחר מותו הטראגי של עידו: "אני בהלם, פגשתי את עידו לפני כחודשיים ואני חייב לציין שהוא לא השתנה. אותו בחור מלא שמחת חיים שיודע להתגבר על קשיים, והוא עבר קשיים בחייו. הוא היה שחקן אצלי במחלקת הנוער, מאד מוכשר ויותר מזה - בחור יוצא מן הכלל. יהי זכרך ברוך איש יקר".

עידו ז"ל הוא אחיו הצעיר של כדורגלן קבוצת הבוגרים בעבר, רועי אגוזי, ששיחק בהפועל פ"ת בשנות  השמונים. במשחק עצמו גברה הפועל פ"ת, שנמצאת במקום הראשון בליגה הלאומית, על הפועל אורנית מליגה ג' 8-0.

בינתיים מתכוננת הפועל פ"ת לשבוע עמוס שיתחיל ביום שישי בליגה במשחק החוץ מול האחרונה  הפועל ירושלים. הקבוצה מהבירה שפיטרה השבוע את מאמנה חיים בן דוד, נמצאת בצרות צרורות בתחתית הטבלה לאחר ההפסד בדרבי להפועל קטמון שגרר אחריו גם מהומות בחדר ההלבשה,  שהגיעו אף לעימות פיזי בין חלק מהשחקנים. בשבוע הבא צפויים לפ"ת עוד שני משחקים – במסגרת גביע המדינה מול בית"ר ת"א רמלה, ובליגה מול קבוצת הצמרת של מכבי הרצליה.

ברקע, כמעט כרגיל, עננה סביב עתידה הכלכלי של הקבוצה, כשבעל זכויות הניהול דורון גלנט הודיע לאחרונה כי אין באפשרותו להזרים כספים נוספים למועדון, והא מחפש ספונסרים נוספים. המועדון פרסם הודעה רשמית לאוהדים: " לאור מצבה הכלכלי של הקבוצה והמאמצים הגדולים לשיפור האמצעים הכלכלים הוחלט לערוך ערב אוהדים אשר מטרתו גיוס כספי תרומה עבור המועדון. במהלך הימים הקרובים נפרסם מיקום ומועד לאירוע המדובר. המועדון נמצא בתקופה האחרונה במומנטום חיובי והקבוצה מנוהלת היטב בפן המקצועי. הקבוצה הבוגרת מובילה את המקום הראשון בליגה הלאומית, כמו כן קבוצת הנוער ונערים א' שצועדות אף הן בפסגה. מחלקת הנוער נמצאת בימים אלו בתנופה מאסיבית ונוסקת מעלה ולצורך ביסוס דרכה של המחלקה ושל המועדון כולו אנו זקוקים לעזרתכם ותמיכתם".

במקביל פועלים אוהדי הכדורגל בפ"ת לפעול נגד התוכנית שתאפשר למכבי ת"א "להשתלט" על איצטדיון הכדורגל בעיר. החשש הוא כי קבוצות הכדורגל בעיר יהיו בעדיפות נמוכה בשימוש באיצטדיון, כמו גם אובדן פוטנציאלי בכמות האוהדים שלהן. אגב, יש לציין כי כבר כעת אין מספיק תשתיות מבחינת מקומות חנייה באיזור, והגדלת האיצטדיון עלולה להחמיר את הבעיה, כמו גם את עומסי התחבורה בזמן המשחקים. ראש העיר איציק ברוורמן הבטיח לבדוק את הנושא והאוהדים מחכים למוצא פיו.

קבוצת הנשים של הפועל פ"ת בכדורסל נוצחה הערב ע"י א.ס רמה"ש 81:68. המלאבסיות הוליכו במחצית בפער של 13 נקודות, אך כפי שזה קרה להן העונה כבר יותר מפעם אחת, הן נחלשו מאוד במחצית השנייה. עם תום הסיבוב הראשון בליגה לפ"ת ניצחון אחד בלבד ושישה הפסדים. נקווה לסיבוב שני מוצלח יותר.

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...