זה מה שיש - בשבילנו אתן אלופות

21/08/2016
חדשות


נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית סיימה את אולימפיאדת ריו במקום השישי המצוין. מדליה? אולי בפעם הבאה.

הגמר הקבוצתי בהתעמלות אמנותית באולימפיאדת ריו שבברזיל הסתיים לפני שעה קלה – נבחרת ישראל שכוללת חמש מתעמלות, ארבע מתוכן מפתח תקווה, סיימה היום את הופעתה בתחרות הקרב רב.

אתמול במוקדמות סיימו המתעמלות שלנו במקום השישי. היום הן עלו למשטח שניות בסדר ההופעה לאחר הספרדיות, ובתרגיל הסרט קיבלו את הציון 17.166, לאחר תרגיל מוצלח בסך הכל, שכלל לצערנו גם שתי שגיאות שגרמו להפחתה בציון. בתום תרגיל הסרטים דורגה ישראל במקום השישי.

יובל פילו, קטרינה לבינה, אלונה קושבצקי, קרינה ליחבר ואידה מיירין (צילום: יח"צ הרבלייף)

בתרגיל המשולב (חישוקים ואלות) קיבלה ישראל את הציון 17.383, כשגם בתרגיל הזה הייתה שגיאה אחת קטנה שקלקלה את הציון. למרות הציון המכובד, דווקא בתרגיל זה השיגה ישראל את הציון הנמוך ביותר מתוך שמונה המשתתפות בגמר.

בסופו של דבר, לאחר שקלול התוצאות דורגה ישראל במקום השישי, שווה ערך להישג הטוב בתולדותיה באולימפיאדות. אומנם קיווינו למדליה, אך אם לומר את האמת ישנן מספר נבחרות טובות יותר מישראל והמיקום הסופי בהחלט משקף - בסך הכל הופעה מצוינת לנבחרת. מדליה? אולי בטוקיו 2020...

אולימפיאדת ריו תסתיים הלילה כשישראל הצליחה להשיג שתי מדליות ארד בג'ודו (ירדן ג'רבי ואורי ששון). כמו כן ניתן לציין בנוסף למתעמלות את חנה מיננקו שסיימה במקום החמישי בקפיצה משולשת. יתר הספורטאים והספורטאיות שלנו די אכזבו.

לכתבות ספורט נוספות בפורטל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...