וינטר ושכונת התקווה כאופציה, מחנה אימון טרם נקבע

13/07/2015 | יהלי רואה
חדשות מקומיות

דווקא אחרי מספר החתמות משמעותיות וגיבושו אט אט של הסגל ניצב מועדון הכדורגל הפועל פ"ת בפני קו פרשת מים לקראת העונה הקרובה. הקבוצה הוציאה בימים האחרונים הודעה כי ייתכן ותתקשה לעמוד בעלויות הגבוהות של השימוש באצטדיון ראש הזהב, עם הבעת מורת רוח נוחח אדישותה של העירייה בנידון ואי סיועה ביחס לקבוצת הספורט האחרות בעיר.

לכחול אמיתי נודע שבמקרה וחוסר ההבנות בין המועדון לעירייה יימשך, ישקלו בהפועל לארח את תחילת משחקי העונה באצטדיון וינטר או באצטדיון שכונת בתקווה. "נקווה שלא נגיע לשם, אבל כל האופציות ניצבות על השולחן בסיטואציה של אי דריסת הרגל של העירייה בסיוע וייצוב האגודה", אמרו בהפועל.

בגזרת מחנה אימנים, הדברים עדיין נעים על מי מנוחות ובקבוצה לא יכולים להחות סמוכים ובטוחים כי אכן יתרחש כזה. אפשרות של התארחות למחנה קצרצר בשפיים עלתה על הפרק. בסוף השבוע, על כל פנים, תפגוש הפועל יריבת אימון ראשונה - מכבי נתניה.

בתוך כך, מנכ"ל המועדון יורם עינב מתייחס לראשונה להחתמתו של החלוץ הוותיק ליאור אסולין, שחוזר לקדנציה שנייה במלאבס: "מדובר בצירוף שיכול להתגלות כקריטי ומשנה מפה במאבק על העלייה לליגת העל. אנו מאושרים לקלוט את ליאור ובטוחים ביכולתו לסייע לקבוצה במשימתה".

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת
שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...