והעיר פתח תקווה צהלה ושמחה

05/03/2015 | ניסים קלדרון
חדשות

 

כ-120 אלף תושבי העיר פתח תקווה השתתפו הבוקר בחגיגת עדלאידע שצעדה במצב רוח היאה לחג הפורים ברחובות העיר.

ראש העיר יצחק ברוורמן שלוב זרוע עם רעייתו דפנה וחברי מועצת העיר, הובילו את מצעד התחפושות שקצר תשואות רמות מתושבי העיר מטף ועד זקן, שהקדימו ובאו מחופשים לתפוס מקום לאורך המדרכות העמוסות חוגגים. האירוע התקיים ברחובות: חיים עוזר, ההסתדרות, רוטשילד וחובבי ציון, בו צעדו, רקדו ושרו תלמידי בתי הספר, המתנ"סים, חוגי המוסיקה, הריקודים והתיאטרון. כולם הצטרפו בסוף המצעד למופע קרקס מדהים בליווי תזמורת המשטרה, שנערך ברחבת העירייה. על האווירה הנהדרת שמרו כוחות הביטחון יחד עם מד"א ומשטרת פתח תקווה.

חייב אני לציין בדעה אישית: כתושב פתח תקווה מיום בו נולדתי בבית ברחוב רוטשילד הצמוד ל"ציפור הכחולה" לפני 71 שנה, לא זכור לי אירוע כה שמח ורב משתתפים. בעיר המתנהלת רוב השנה בהשמצות חסרות שחר נגד ראש העיר הנבחר, היה לי הכבוד לצעוד היום לצד בני משפחת ברוורמן, ראיתי וחשתי לאורך כול הדרך, את אהבת התושבים אליו ואל רעייתו דפנה, שלא החמיצו שום בקשה ללחיצת ידיים וצילומי מזכרת עם משפחות צעירות וילדיהם המחופשים.

היו אלו רגעים של גאווה על כך שנולדתי ב"מלאבס" ואמות רק בפתח תקווה. שאפו ענק לראש העיר ולכול מי שידו הייתה בארגון העדלאידע לשנת 2015, שתלווה שנים רבות את דור הילדים והנכדים שהגיעו לשמוח כמצוות החג: חג פורים שמח !!!

 

תמונות נוספות מהעדלאידע היום:

(התמונות באדיבות ניסים קלדרון)

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...