ואם השיר הזה נשמע לכם מוכר...

08/08/2017
חדשות


הפועל פ"ת פתחה הערב את העונה ברגל שמאל לאחר שלא הצליחה להעביר את מרבית הרכש בבקרה התקציבית, עלתה עם קבוצת נוער מחוזקת למשחק גביע הטוטו מול הפועל ר"ג וירדה מנוצחת. ביום ראשון מול הפועל ת"א זה עלול להסתיים בתבוסה.

אף אחד לא זוכר מתי הפועל פ"ת פתחה עונה חלקה מבחינת אישורי בקרה תקציבית ורישום שחקנים במועד כדי שיוכלו לשחק בגביע הטוטו.

באדיבות דף הפייסבוק של הפועל פ"ת

גם העונה אין חדש מהבחינה הזו. אומנם הקבוצה התחזקה על הנייר במספר שחקנים מבטיחים, אך מרבית הסגל הבכיר לא פתח היום את העונה. המועדון קיבל אישור ניהול תקין מרשם העמותות רק אתמול, ושחקנים בכירים בודדים בלבד קיבלו את אישור הבקרה התקציבית לעלות לכר הדשא במשחק הערב מול הפועל ר"ג.

וכך, בסגל שכולל 18 שחקנים, 6 בלבד בכירים והיתר שחקנים צעירים אלמוניים בוגרי קבוצת הנוער, אירחה הערב הפועל פ"ת את האורדונים, להם היה זה משחק שני העונה, לאחר התיקו המאופס מול הפועל ת"א בשבוע שעבר.

אורן קריספין עלה עם השוער הצעיר עומר חנין ושחקני השדה זמיר, מיכאלוביץ', טנגו, ברוך, חסן, דניאל כהן, בנימין, ייתח, איצרין ורם לוי. הספסל הורכב כולו משחקני נוער.

במשחק עצמו קשה היה להתרשם מהמלאבסים ולהעריך את כוחם העונה בשל הסגל החסר. רגע לפני השריקה למחצית עלו האורחים ליתרון משער של עדי תמיר. הצרות של המקומיים נמשכו במחצית השנייה כשהחלוץ אור ברוך הורחק בדקה ה-63. כעבור 10 דקות האדומים הכפילו את יתרונם מהנקודה הלבנה לאחר פנדל שנשרק לזכותם – 2:0 בסיום לר"ג. הפועל פ"ת נותרה ללא שער שדה על אדמת הקודש בכל משחקי ההכנה עד כה העונה.

ביום ראשון הקרוב (13.8 בשעה 20:00) "תתארח" הפועל פ"ת אצל הפועל ת"א בראש הזהב, גם כן במסגרת גביע הטוטו, וספק אם תספיק עד אז להעביר שחקנים נוספים בבקרה. היום פורסם לוח הזמנים של שני מחזורי פתיחת העונה בליגה הלאומית. הכחולים יארחו ב-18.8 (שישי בשעה 16:30) את הפועל קטמון ירושלים, ויתארחו אצל הפועל כפר סבא ביום שני 28.8 בשעה 20:00, במשחק המרכזי של המחזור השני, שמיקומו טרם נקבע.

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

אור...ביום ..חכם ...בלילה!
הסיפור האמיתי יתחיל כשקאדר שחקנים יהיה מלא. ובלי סיפורים...הסיפור של המישחק אי לקיחת אחריות מיקצועית ומנטלית מיצד שחקן זה או אחר. והפעם מדובר באור ברוך. והסיבה אשר תהיה..לא מצדיקה. שחקן בכיר ובמצב שהקבוצה נמצאת בחוסר הרכב. לצאת בכרטיס אדום מעשה לא אחראי וחמור ביותר. מקווה שהשאר ילמדו כי זה פוגע במועדון באופן רציני. ומיקרים כאלה יטופלו בידי ההנהלה בתקיפות...בהצלחה לכולנו.
יחיאל תרם. 51 שנה כחול ויסוקר - 09/08/2017
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...