התקפה חריפה של ברוורמן על אבי לוזון ומכבי פ"ת

27/05/2016
חדשות


בעקבות החלטת הנהלת מכבי פ"ת על דרישת סכום מופרז של 100 ש"ח עבור כרטיס למשחק דרבי הנוער בין קבוצות העיר באצטדיון ר"ג, דרש ראש עיריית פ"ת, יצחק ברוורמן, מאבי לוזון לבטל החלטה זו ולאפשר כניסת אוהדי הקבוצות בחינם.

בנוסף, פעל ברוורמן יחד עם סגן ראש העיר, מר איתי שונשיין, והחליט כי עיריית פ"ת והחברה לפיתוח ישתתפו בחלק ממימון העלויות של משחק זה והן של משחק הדרבי הקרוב במגרשה של הפועל פ"ת, כך שגם למשחק הבא יוכלו אוהדי הקבוצות לצפות במשחק חינם וללא כל עלות, זאת על מנת לאפשר השתתפות של קהל רב ככל הניתן.

צילום: עומר שפירא

לאחר שיחה אישית נוספת בין ראש העיר לאבי לוזון, במהלכה חזר ראש העיר על דרישתו והבהיר כי בכוונת העירייה להשתתף בהוצאות שני המשחקים, סירב לוזון לבקשה והדגיש כי הם עומדים על כך שבני הנוער ישלמו מחיר של 50 ש"ח לכרטיס.

מברוורמן נמסר: "החלטת הנהלת מכבי פ"ת הינה החלטה שערורייתית ובלתי סבירה בכל קנה מידה, שמטרתה פגיעה באוהדי הכדורגל והספורט בכלל, ואין לי אלא להצר על אטימות הלב מצד אבי לוזון והנהלת מכבי פ"ת הפוגעת בעידוד התמיכה והצמיחה בספורט העירוני ובחוויית תושבי העיר בכלל ואוהדי הקבוצות, המשפחות ובני הנוער בפרט. כראש עיריית פ"ת, אני רואה זאת כחובתי המוסרית לדאוג להנגשת אירועי ספורט, בדגש על משחקי דרבי בין שתי היריבות העירוניות במשחק בעל משמעות כה רבה, לכלל תושבי העיר, ואני קורא לראשי מכבי פ"ת ולאבי לוזון לחזור בהם מהחלטה זו ולאפשר כניסה חופשית לבני הנוער למשחק".

ובינתיים... הפועל פ"ת הודיעה היום כי זכויות הניהול של המועדון הועברו למנכ"ל יורם עינב, וכי הבעלים דורון בן דקון ודורון גלנט מחפשים רוכש/בעלים חדש לקבוצה. אחרי שתירגע סערת הדרבי אין ספק כי מוקד העניינים יעבור לקבוצה הבוגרת, שכרגיל בתקופה זו בכל שנה נמצאת במצב של חוסר ודאות לגבי עתידה.

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...